#poznajmy się – 13 rzeczy, których prawdopodobnie o mnie nie wiesz

with 2 komentarze

Dziś chciałabym powiedzieć Ci o sobie kilka rzeczy,

których prawdopodobnie o mnie nie wiesz.

Chciałabym, aby powstało kilka takich wpisów,

abyśmy poznały się lepiej!

1. Urodziłam się w 31 grudnia-w Sylwestra i wcale nie Lubie tego święta. Swoje urodziny chciałabym spędzać w bardziej „spokojny” sposób, z najbliższymi. Wiadomo jednak jak wyglądają imprezy Noworoczne :).

 

2. Nienawidzę grubo pokrojonych kawałków jedzenia. Np. Grubo pokrojony pomidor, zbyt duży kawałek sera już mi nie smakuje.

3. W dzieciństwie byłam w muzeum Boba Marleya-tak TEGO Boba Marleya. Muzeum mieści się w Kingston, byłym miejscu zamieszkania króla Reggae : ) Nie pamiętam wszystkiego, mam tylko przebłyski. Siostra wspomniała mi, że pokazywali nam miejsce, gdzie hodował Marysię. haha!

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Jako młoda nastolatka prowadziłam z przyjaciółką bloga o lalkach candy doll. „Sprzedawałam” razem z nią gify z lalkami. Płatność za wykonanego gifa (którego robiłam w PAINCIE – btw. były naprawdę piękne i dopracowane) odbywała się poprzez zostawienie np. 10, 15, czy więcej komentarzy. Prawdziwy JANUSZ biznesu. Myślę, że mogłam nazwać się biznes woman, blog był nieźle wypozycjonowany.

 

5. Pofarbowałam sobie tył włosów na różowo! Dla mnie to wielkie szaleństwo zmyło się dosyć szybko. Rodzice natomiast mając „grzeczną, spokojną i ułożoną córeczkę” przeszli mini zawał.

6. Studiowałam na Akademii Morskiej, na kierunku Transport Morski. Miałam w planach pływać i zwiedzać świat.
Teraz całym moim światem jest Szczecin, a w nim mój kochany mąż 🙂

7. Sterowałam 333-metrowym statkiem, także w czasie sztormu.

8. Przepłynęłam kilka razy cieśninę Magellana. Jest to cieśnina pomiędzy kontynentem Ameryki Południowej, Wyspami Królowej Adelajdy, wyspą Riesco a wyspami Ziemi Ognistej, łącząca Ocean Atlantycki z Oceanem Spokojnym.
9. Spędziłam jeden dzień całkiem sama w Hongkongu.
10. Jako kilkuletnie dziecko, bawiłam się w fryzjerkę dla lalek barbie. Tak bardzo spodobało mi się, jak
jednej z nich ścięłam włosy, że postanowiłam i sobie ściąć grzywkę. Jak się domyślacie, pięknie nie wyszło.!
11. Znałam (bo już nie pamiętam) alfabet Morse’a.

12. Jestem wielką fanką Harry’ego Pottera. Siostra spełniła moje marzenie i zabrała mnie do Alnwick Castle – to ten zamek ukazuje się w filmie jako Hogwart, z „lekkimi” modyfikacjami. Sami zobaczcie!
13. Widziałam na oceanie niezliczoną ilość spadających gwiazd

 

Na dziś tyle wystarczy. Teraz Wy napiszcie mi o sobie coś nietypowego! 🙂
Czekam na wasze komentarze bądź wpisy!
Który z punktów był dla Ciebie zaskoczeniem?
 • Co za piękny róż! ❤ 😀
  Nieustannie zachwyca mnie to, że jesteś marynarzem! Myślę, że taki zawód wiele o Tobie, Twojej determinacji i wytrwałości mówi 🙂

  O mnie raczej nikt w świecie online nie wie, że z wielką pasją grałam na gitarze, chodziłam na regularne zajęcia do szkoły muzycznej. Niestety, podobnie jak u Ciebie z alfabetem, właściwie nic już nie pamiętam. Swoją drogą to ciekawe, ile potrzebowałabym czasu, by teraz do tej pasji wrócić? 😉

  • creativevibes

   Haha, tak ten róż i mnie powala.

   Tak, wybranie takiego zawodu wymaga dużej odwagi, myślę że gdyby nie wielka miłość, właśnie nagrywałabym jakjegoś vloga z kolejnego wyjazdu. Chociaż to juz nie te czasy co kiedyś z wychodzeniem w porcie.

   Wow! Ale hit ! Jak byłaś w szkole muzycznej to chyba nie bedzie tak źle ! Myślę, że Emilka chętnie posłucha. Ma przeciez dobry gust muzyczny po rodzicach 😉