Dziś chciałabym powiedzieć Ci o sobie kilka rzeczy,

których prawdopodobnie o mnie nie wiesz.

Chciałabym, aby powstało kilka takich wpisów,

abyśmy poznały się lepiej!

1. Urodziłam się w 31 grudnia-w Sylwestra i wcale nie Lubie tego święta. Swoje urodziny chciałabym spędzać w bardziej „spokojny” sposób, z najbliższymi. Wiadomo jednak jak wyglądają imprezy Noworoczne :).

 

2. Nienawidzę grubo pokrojonych kawałków jedzenia. Np. Grubo pokrojony pomidor, zbyt duży kawałek sera już mi nie smakuje.

3. W dzieciństwie byłam w muzeum Boba Marleya-tak TEGO Boba Marleya. Muzeum mieści się w Kingston, byłym miejscu zamieszkania króla Reggae : ) Nie pamiętam wszystkiego, mam tylko przebłyski. Siostra wspomniała mi, że pokazywali nam miejsce, gdzie hodował Marysię. haha!

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Jako młoda nastolatka prowadziłam z przyjaciółką bloga o lalkach candy doll. „Sprzedawałam” razem z nią gify z lalkami. Płatność za wykonanego gifa (którego robiłam w PAINCIE – btw. były naprawdę piękne i dopracowane) odbywała się poprzez zostawienie np. 10, 15, czy więcej komentarzy. Prawdziwy JANUSZ biznesu. Myślę, że mogłam nazwać się biznes woman, blog był nieźle wypozycjonowany.

 

5. Pofarbowałam sobie tył włosów na różowo! Dla mnie to wielkie szaleństwo zmyło się dosyć szybko. Rodzice natomiast mając „grzeczną, spokojną i ułożoną córeczkę” przeszli mini zawał.

6. Studiowałam na Akademii Morskiej, na kierunku Transport Morski. Miałam w planach pływać i zwiedzać świat.
Teraz całym moim światem jest Szczecin, a w nim mój kochany mąż 🙂

7. Sterowałam 333-metrowym statkiem, także w czasie sztormu.

8. Przepłynęłam kilka razy cieśninę Magellana. Jest to cieśnina pomiędzy kontynentem Ameryki Południowej, Wyspami Królowej Adelajdy, wyspą Riesco a wyspami Ziemi Ognistej, łącząca Ocean Atlantycki z Oceanem Spokojnym.
9. Spędziłam jeden dzień całkiem sama w Hongkongu.
10. Jako kilkuletnie dziecko, bawiłam się w fryzjerkę dla lalek barbie. Tak bardzo spodobało mi się, jak
jednej z nich ścięłam włosy, że postanowiłam i sobie ściąć grzywkę. Jak się domyślacie, pięknie nie wyszło.!
11. Znałam (bo już nie pamiętam) alfabet Morse’a.

12. Jestem wielką fanką Harry’ego Pottera. Siostra spełniła moje marzenie i zabrała mnie do Alnwick Castle – to ten zamek ukazuje się w filmie jako Hogwart, z „lekkimi” modyfikacjami. Sami zobaczcie!
13. Widziałam na oceanie niezliczoną ilość spadających gwiazd

 

Na dziś tyle wystarczy. Teraz Wy napiszcie mi o sobie coś nietypowego! 🙂
Czekam na wasze komentarze bądź wpisy!
Który z punktów był dla Ciebie zaskoczeniem?