fbpx
Dziś ( 31 sierpnia ) obchodzimy dzień blogów.

Jak widać często w moich wpisach, jest wiele blogów, które polecam, aby śledzić i regularnie czytać. Jestem pewna, że są pewną formą edukacjii i rozwoju osobistego. W taki dzień warto popularyzować inne blogi!

W poście raz jeszcsze polecę kilka moich ulubionych blogów i osoby, którym chciałabym podziękować, że blogują i przyczyniają się do edukowania, mówienia o trudnych tematach i pomagania innym!

1) Ania Maluje

Ania porusza tematy, które wiele osób boi się poruszać. Jej blog jest naprawdę o wszystkim! Pokazuje często jej wyjątkowe patrzenie na świat, podpowiada gdzie znaleźć tanie loty, daje super przepisy na jedzenie i zwyczajnie, jest sobą! Napisała także cudowną książkę, o której niedługo napiszę więcej na moim facebooku.

2) Ewelina Mierzwińska

Pokazuję, jak wykorzystać metody rozwojowe do prowadzenia udanego życia, efektywnej pracy i skutecznego biznesu. Pracuję jako coach i konsultant. Jej blog jest dla osób, które trochę straciły chęci, nie potrafią ogarnąć swojej codzienności etc. Ewelina pomaga, uczy i naprowadza czytelników na wiele refleksji życiowych. ( w tym mnie – motywuje mnie ogromnie ). Bardzo polecam jej kurs dostępny 7dnidocelow.pl, który sama przeszłam.

3) Ula Phelep

Ula pisze od lat bardzo pomocne dla blogerów, małych biznesów treści, które uczą jak poruszać się po blogowym świecie, często mówi o swoich błędach i pokazuje jak ich unikać. Złoty człowiek!
Jest też osobą, która świetnie rozkręca grupy facebookowe, które wspierają marketing i blogerów!

4) WorQshop

Świeżo upieczona mama, mimo “braku czasu” motywuje mnie do prowadzenia KREATYWNEGO i zorganizowanego życia. Kasi blog jest przepełniony pomysłami i nie wieje tam nudą!

5) Ola Gościniak

Ola to wordpressowy ninja. Jej kursy bardzo pomogły mi w rozwoju i wyglądzie mojego bloga. Mówi o technicznych sprawach, które wiele z nas przerażają. Wydała też swoją książkę, którą jutro odbieram z poczty!

Przyłączysz się? Podaj w komentarzu 5 blogów, które uwielbiasz i chciałabyś, aby inni także skorzystali.
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]