Darmowe narzędzia dla Wirtualnej Asystentki

Narzędzia dla Wirtualnej Asystentki – każda z Wirtualnych Asystentek korzysta z narzędzi, które uławiają i przyspieszają jej pracę. Zebrałam poniżej kilka narzędzi, z których korzystam podczas mojej pracy.

Pamiętajmy, że na rynku znajdziemy wiele narzędzi, ale nie wszystkie z nich muszą Tobie pasować. Opisuję tu aplikacje, z których jestem zadowolona.

01. Zarządzanie projektami

  • Asana – mój Święty gral. Mimo, że miałam już sytuacje kryzysowe podczas korzystania z tego narzędzia uważam, że Asana jest prosta i łatwa w używaniu, wystarczy znaleźć swój własny system pracy, który pomoże uporządkować wszystkie zadania. Nauczyłam się zarządzać Asanowymi projektami w Agencji Marketingowej, z którą pracuję. Przeczytaj więcej:
   Metoda Kanban – sposób planowania w Asanie

 

 

 • Easynote – trzymam tu wrzucone na szybko notatki, które potem przenoszę do Asany. Jest to darmowa aplikacja. Korzystam z niej w formie listy zadań, zazwyczaj takich, które nie wymagają pracy „na już”.

02. Udostępnianie dużych plików i szablony grafik

Podczas pracy na dokumentach, grafikach czy dużych plikach korzystam z 3 narzędzi. Nie jedna sytuacja pokazała mi, że trzymanie plików online, w chmurze to najlepsze wyjście.

 • Wetransfer – korzystam z darmowej wersji, gdzie przesyłam pliki do 2GB, a link ma ważność kilku dni. Mimo wszystko, jestem bardzo zadowolona z tego narzędzia.
 • Canva – tu wrzucam szablony grafik, ofert, które często wcześniej tworze w Illustratorze. Bardzo to ułatwia i usprawnia prace Zleceniodawcy. Przeczytaj więcej:
  Darmowe szablony do Insta Stories – Canva
  Szanlon visionboard – Canva
 • Google Drive – bywa i tak, że pracuję na programach typu „Word” czy „Excel”, które oferuje Google.
  Następnie zbieram wszystko i przechowuje na dysku Google. To wygodne i szybkie rozwiązanie.
  Klient w każdym momencie ma dostęp do potrzebnych mu dokumentów.

To kilka z aplikacji, które są darmowe i pomagają mi w organizacji mojej pracy. Jeśli masz problem lub pytanie odnośnie tych narzędzi, skontaktuj się ze mną!

 

Zacznij od prezentu!

Ułóż przemyślane ścieżki Klienta i znajdź odpowiednie strategie do swojego newslettera, tak aby pełni wykorzystać jego potencjał.