Darmowe narzędzia dla Wirtualnej Asystentki

Narzędzia dla Wirtualnej Asystentki – każda z Wirtualnych Asystentek korzysta z narzędzi, które uławiają i przyspieszają jej pracę. Zebrałam poniżej kilka narzędzi, z których korzystam podczas mojej pracy.

Pamiętajmy, że na rynku znajdziemy wiele narzędzi, ale nie wszystkie z nich muszą Tobie pasować. Opisuję tu aplikacje z których jestem zadowolona.

01. Zarządzanie projektami

 • Asana – mój Święty gral. Mimo, że miałam już sytuacje kryzysowe podczas korzystania z tego narzędzia uważam, że Asana jest prosta i łatwa w używaniu, wystarczy znaleźć swój własny system pracy, który pomoże uporządkować wszystkie zadania. Nauczyłam się zarządzać Asanowymi projektami w Agencji Marketingowej, z którą pracuję.Przeczytaj więcej:
  Metoda Kanban – sposób planowania w Asanie
 • Easynote – trzymam tu wrzucone na szybko notatki, które potem przenoszę do Asany. Jest to darmowa aplikacja. Korzystam z niej w formie listy zadań, zazwyczaj takich, które nie wymagają pracy “na już”.

02. Udostępnianie dużych plików i szablony grafik

Podczas pracy na dokumentach, grafikach czy dużych plikach korzystam z 3 narzędzi. Nie jedna sytuacja pokazała mi, że trzymanie plików online, w chmurze to najlepsze wyjście.

 • Wetransfer – korzystam z darmowej wersji, gdzie przesyłam pliki do 2GB, a link ma ważność kilku dni. Mimo wszystko, jestem bardzo zadowolona z tego narzędzia.
 • Canva – tu wrzucam szablony grafik, ofert, które często wcześniej tworze w Illustratorze. Bardzo to ułatwia i usprawnia prace Zleceniodawcy. Przeczytaj więcej:
  Darmowe szablony do Insta Stories – Canva
  Szanlon visionboard – Canva
 • Googole Drive – bywa i tak, że pracuję na programach typu “Word” czy “Excel”, które oferuje Google.
  Następnie zbieram wszystko i przechowuje na dysku Google. To wygodne i szybkie rozwiązanie.
  Klient w każdym momencie ma dostęp do potrzebnych mu dokumentów.

To kilka z aplikacji, które są darmowe i pomagają mi w organizacji mojej pracy. Jeśli masz problem lub pytanie odnośnie tych narzędzi, skontaktuj się ze mną!

 

Szykujesz się do sprzedaży kursu online, własnego produktu fizycznego,
e-booka lub webinaru? Planujesz w końcu zacząć skalować swój biznes online?

Po tym kursie będziesz miała dopracowany system do wysyłki newslettera! Koniec z godzinami spędzonymi na grzebaniu i szukaniu rozwiązań technicznych,
z poczuciem frustracji i pulsującej żyłki na czole.

Dlaczego warto dołączyć teraz? Bo nie warto tracić swojego czasu, potencjału na podgrzewanie swojej publiki.
Skaluj biznes i zarabiaj większe pieniądze! Tylko w tej edycji ze wsparciem od certyfikowanego eksperta MailerLite!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *