PRZEDSPRZEDAŻAKADEMIA KREATOREK BIZNESU - 6-MIESIECZNY PROGRAM MENTORINGOWY DO DOCHODOWEGO BIZNESU ONLINE

Dlaczego szablony grafik do Social Mediów są świetnym rozwiązaniem?

Na pewno zauważyłaś, że przygotowywanie grafik do Social Mediów zabiera Ci coraz więcej czasu. Zwłaszcza jeśli masz już opracowaną identyfikację wizualną i chcesz się jej trzymać – co z resztą powinnaś robić, jeśli chcesz zbudować silną markę. Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twój biznes był odbierany jako profesjonalny, a Ty sama jako ekspert, to musisz postawić na spójny wizerunek. Możesz uzyskać go właśnie dzięki gotowym szablonom grafik do SM? Dlaczego są świetnym rozwiązaniem?

Wsparcie dla Twojej firmy

Nie zawsze masz czas i środki na to, by nawiązać współpracę z grafikiem. Szablony mogą wesprzeć Twoje działania w biznesie i to za dużo niższą cenę niż zrobiłby to specjalista. Z tego wsparcia możesz skorzystać zawsze, gdy będziesz go potrzebować. To tani sposób na ułatwienie prowadzenia Twoich profili w mediach społecznościowych.

Spójne wytyczne

Korzystając z szablonów grafik do SM, masz pewność, że wszystkie obrazy będą ze sobą spójne. Nawet jeśli zlecisz przygotowanie postów na media społecznościowe Wirtualnej Asystentce, to na pewno efekty jej pracy będą spójne z obraną przez Ciebie strategią. Szablony kupuje się w gotowych paczkach. Każdą z nich możesz dopasować do swoich potrzeb. Znajdziesz, więc w niej grafiki dopasowane do małych lub większych zdjęć, lub cytatów.

Dopasowane do Twojej marki

Nie musisz przejmować się tym, że ktoś będzie miał takie same grafiki jak Ty. Szablony można samodzielnie edytować w darmowym programie – Canvie. Możesz je, więc dopasować do wizerunku swojej firmy. W każdym poście możesz zmienić kolory schematu na barwy obrane przez Twoją markę. Możesz też zmienić przykładowy font oraz dodać swoje logo. Dzięki temu Twoje posty staną się unikalne i na pewno nikt nie będzie miał takich samych wpisów.

Estetyka

Szablony do mediów społecznościowych są estetyczne. Są przemyślane i przygotowane zgodnie z zasadami kompozycji grafik. Oznacza to, że wyglądają profesjonalnie i mogą być ozdobą Twojego profilu. Korzystając z szablonów z jednej paczki, masz pewność, że będą one do siebie pasować… oczywiście, jeśli dokonasz na nich takich samych zmian.

Uniwersalne

Szablony do SM są dedykowane dla blogerek, influencerek oraz kobiet prowadzących własny biznes. Proponowane projekty są uniwersalne, więc możesz dostosować je do własnych potrzeb i stylu Twojej marki. Co ważne – możesz to zrobić szybko i bardzo łatwo. Jeśli zaciekawił Cię temat szablonów do mediów społecznościowych, to koniecznie zajrzyj do mojego sklepu i sprawdź, co dla Ciebie przygotowałam.

Zaoszczędź godziny pracy

Skorzystaj z gotowych szablonów do Social Mediów! Wejdź na Creative Shop i wybierz odpowiedni dla Ciebie szablon. Pamiętaj, kolorystykę, zdjęcia i teksty dopasowujesz pod swoją markę i identyfikację wizualną.

Szablony w Creative Shop

Zacznij od prezentu!

Ułóż przemyślane ścieżki Klienta i znajdź odpowiednie strategie do swojego newslettera, tak aby pełni wykorzystać jego potencjał.