Grudniowa wish lista prezentowa do pobrania

with 5 komentarzy

Dlaczego przygotwałam wish listę?

 

Ostatnie pół roku to jakieś szaleństwo. Życie przelatuje mi między palcami, a czas na przyjemności, skrócił się do minimum.
Pociesza mnie natomiast fakt, że nie jestem jedyna. Prawda?
W tym roku święta będę obchodzić, w większym gronie, gdyż wszyscy członkowie mojej i mojego męża rodziny będą na miejscu.
Niezmiernie cieszy mnie ten stan rzeczy. Bardzo chciałabym, aby przeżyć te święta tak magicznie, jak to powinno wyglądać.
W moim życiu panuje ostatnio chaos, więc postanowiłam pomóc sobie i najbliższym i stworzyć Grudniową wish listę prezentową.

 

grudniowa wish lista

O co chodzi z grudniowa wish lista prezentowa?

 

Jestem zdania, że prezenty powinny być przydatne i praktyczne lub takie, które przyniosą nam wiele emocji, przyjemności czy chwil wzruszenia. Grudniowa wish lista ma w tym pomóc. Wystarczy, że wydrukujesz ją i przekażesz listę do rodziny. Jeśli poprosisz swoich bliskich o uzupełnienie listy, problem z wybraniem prezentów również zniknie. Taki sposób organizacji naszego grudniowego święta może pomóc zaoszczędzić nam czas i nerwy podczas biegania w galeriach handlowych z obłędem w oczach. Taki pomysł przekazywania listy może wydawać się nietaktowny, ja natomiast uważam, że lepiej dawać prezenty praktyczne i takie, z których osoba obdarowana będzie się cieszyć. No powiedzcie sami, jak często zdarza Wam się dostać niechciane prezenty? Ile par skarpet świątecznych już zebrałyście?

 

Pamiętajcie, aby na takiej liście umieścić rzeczy, które chodzą nam po głowie od jakiegoś czasu, ale jakoś nigdy nie możecie się zebrać, aby je kupić. Warto na liście umieścić rzeczy tańsze i droższe, aby osoba wybierająca prezent miała pole manewru, zgodnie ze swoimi funduszami.

Grudniową wish listę pobierzesz tutaj : 

Grudniowa polecajka

 

Pozostawiając w klimacie prezentów-wspaniała blogerka Aleksandra Pakuła, przygotowała wpis, w którym opisuje, w jaki sposób wręczać prezenty, co jest prezentowym faux pas-prezentowy savoir-vivre w pigułce! Wpisy Oli są dopracowane i zawierają merytoryczną wiedzę, więc wiem, że to czytam ma sens i warto zwrócić na to uwagę.

PREZENT KŁOPOTLIWA PRZYJEMNOŚĆ

 

Co jeszcze oprócz grudniowej wish listy prezentowej dla Was przygotowałam?

 

  • Bileciki prezentowe! Są cudowne, wyczekujcie!
  • Świąteczną listę prezentów – lista gdzie zapiszecie sobie, dla kogo jest prezent,
    gdzie go kupić, jego cenę oraz pole do odznaczenia, że prezent został zapakowany.
  • Listę zakupową do ugotowania świątecznych dań!
Jeśli macie jakieś sugestie, piszcie śmiało w komentarzu!