Instagram od podstaw – darmowowa baza wiedzy
dla opornych

Ten mini e-book to zbiór najważniejszych tematów, które nie raz poruszałam z klientkami na swoich konsultacjach.

Wow!

W czym pomoże

Ci e-book?
W końcu określisz i znajdziesz:

  • Podstawy aplikacji i zastosowanie narzędzi
  • Mini strategię publikacji treści
  • Swoją grupę docelową
  • Cel publikowania na Instagramie
  • Unique selling proposition
  • Styl komunikacji
  • Typy treści do publikacji

Instagram od podstaw – darmowowa baza wiedzy
dla opornych

Opinie moich klientek o konsultacjach

Sprawdź sama!

Współpracę z Asią porównałabym do podróży w jakieś przyjemne, ciepłe miejsce. Podpowiada, co ze sobą zabrać, żebym najlepiej skorzystała z atrakcji, które czekają mnie u celu. Wybiera środek lokomocji, dopasowany do mojego sposobu podróżowania. A na miejscu, z błyskiem w oku prezentuje wszystkie uroki tak, że zapiera dech w piersiach. Wracam do domu obładowana wyjątkowymi wspomnieniami, pamiątkami, zdjęciami i wszystkim, co sprawiało mi radość. W dodatku wiem, że Asia zabierze mnie w jeszcze niejedno magiczne miejsce i rozkocha w nim na całego!

Ania – aniacichanska.pl

Wspólnie opracowałyśmy strategię i plan rozwoju mojego bloga i profilu instagramowego. Jedne konsultacje, a pomysłów kilkanaście! W końcu cały plan działania uporządkowany, a wszystko w super miłej, życzliwej, merytorycznej, kreatywnej atmosferze. Do tego rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu, elastyczność i cierpliwość, a wiedza, którą otrzymałam i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie – nie do przecenienia!

Asia – paninaswoim.pl

Prowadzenie własnego biznesu wymaga strategii – usystematyzowania planów, celów, określenia swojej misji, kierunku działania. Z czasem te elementy ewoluują i potrzeba na nowo wszystko sobie poukładać. W takim momencie pomoc Asi jest nieoceniona. Dzięki konsultacjom byłam w stanie na nowo zaplanować moje działania w oparciu o nową wizję mojej marki. Asia zwraca uwagę na szczegóły, które stanowią solidny fundament i punkt wyjścia do rozwoju biznesu. Dzięki niej mam spójny i konkretny plan, czuję się spokojna o moje dalsze działania i pewna, że mój biznes będzie rozwijał skrzydła. Ogromnie polecam Asię i jej wsparcie – mam spokojną głowę, zwiększyłam pewność siebie w biznesie i relacjach z klientami, ogarnęłam strategiczny chaos.

Karolina – zebrowska.com

Asia to niezwykle kreatywna, a przy tym bardzo ciepła i serdeczna osoba. Podczas konsultacji czułam się, jakbyśmy znały się od dawna i niesamowita była dla mnie ilość pomysłów, jakie Asia jest w stanie wygenerować w trakcie półtoragodzinnej rozmowy! Dostrzega słabe punkty, proponuje rozwiązania, uważnie słucha i trafnie wychwytuje kluczowe słowa i frazy. W zwykłym wydawałoby się zdaniu widzi historię, podpowiada jak ją wydobyć i rozwinąć, aby trafić do serc odpowiednich klientów. Krok po kroku pokazuje jak wspierać rozwój marki z lekkością, przyciągając klientów profesjonalizmem, kreatywnymi treściami i autentycznością. Z serca polecam.

Małgosia- ogrodprzemian.pl

Rozpoczęłam cykl konsultacji z Asią na początku funkcjonowania mojego biznesu. Zależało mi żeby dostać feedback dotyczący strategii jaką obrałam, omówić stronę wizualną mojej marki, stworzyć www i newsletter. Dzięki kompetencjom Asi i jej doświadczeniu to wszystko się zadziało! Wiedza jaką zdobyłam po konsultacjach indywidualnych kierowanych stricte do mnie sprawiła, że mój biznes poszedł oczko wyżej. Techniki jakie Asia stosuje to jedno, ale jej cechy takie jak kreatywność, zadaniowość i terminowość są niezwykle wspierające przy pracy nad projektem swojej marki i inspirują do działania! Przy Asi się już dłużej nie wahasz, tylko działasz!

Magda – mentalmotivation.pl

Jeśli szukacie kogoś, kto w przystępny sposób opowie jak prowadzić swoje kanały SM, jak się wycenić, a także pomóc zaplanować kalendarz działań, to nie znam nikogo lepszego niż Creativevibes! Dlatego jeśli potrzebujecie konsultacji, prowadzicie biznes online, albo chciałybyście zacząć, a nie wiecie jak to dla mnie godzina spotkania z Asią, była więcej warta niż złoto. Dzięki niej mam czytelnie i konkretnie rozpisany kalendarz działań dla swojego produktu. Umiała okiełznać moje tysiąc idei i wyznaczyć jeden tor działań.

Kamila – eatrunlove.pl

Asie znalazłam przypadkiem na insta, akurat w momencie, gdy w mojej głowie zaczęły kiełkować myśli o zmianie w firmie- zmiany wizualne, techniczne i korekta kierunku obecnych działań/ wprowadzenie nowych elementów. Współpraca z Asią to strzał w dziesiątkę, serio, w czasie konsultacji bolała mnie ręka od notowania

Jeśli poszukujecie osoby, która Was wesprze, zainspiruje, pokieruje i pokaże Wam inne spojrzenie na specyfikę Waszej pracy/marki/branży to bardzo Wam ją polecam. Ja obecnie wprowadzam zmiany, które określiłyśmy. Na pewno będę do niej wracać z kolejnymi zmianami, bo to empatyczna profesjonalistka.

Justyna – dietetyk-justynabas.pl

Nie wiem, jak Asia to robi, ale jej głowa zawsze jest pełna pomysłów. Każda konsultacja z Asią to dla mnie kierunkowskaz dla mojego projektu i duży krok dla mojego biznesu. W „gratisie” zaplecze wiedzy płętowane moim: „o wow, nie wpadłam na to. Każda konsultacja z Asią to jest doskonale zainwestowany czas i pieniądze.

Ewa – skladnikiszczescia.pl