KOBIECE KONSULTACJE BIZNESOWE

KREATYWNE 
WIBRACJE

Czujesz, że przydałaby Ci się zmiana, ale nie wiesz, od czego zacząć?
Wspólnie odkryjemy Twoją markę na nowo!

Nad czym możemy wspólnie popracować?

Podczas kreatywnych wibracji przeanalizuję strategię i wizerunek Twojej marki. Następnie pokażę Ci, jak krok po kroku możesz go uporządkować, aby oddawał sposób, w jaki chcesz pracować. Wspólnie rozprawimy się też z Twoimi wątpliwościami, dzięki czemu na nowo docenisz swoje biznesowe atuty. Proces konsultacji zaprojektowałam w taki sposób, żebyś z łatwością poznała praktyczne aspekty biznesu online i mogła czerpać z niego jak najwięcej!

Zdjęcie profilowe Joanna Kryger

Kilka słów o mnie

Nazywam się Asia Kryger i wspieram kobiety w rozwijaniu ich biznesów online, zapewniając indywidualne wsparcie graficzne i marketingowe. Pomagam zbudować piękne i rozpoznawalne marki, oparte na solidnych fundamentach.

Wszystko po to, aby wzmacniać moje klientki w harmonijnym rozwoju. Bardzo ważnym elementem tego wsparcia jest, dzielenie się wiedzą i inspirowanie do indywidualnej pracy nad wizualną stroną biznesu.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, która z radością dostrzega kreatywne pierwiastki w codziennym życiu!

Co zyskasz współpracując ze mną?

k

Wyróżniki

Odkryjesz wyróżniki swojej marki

Strategia

Dowiesz się, jakie elementy strategiczne możesz wdrożyć, aby dotrzeć do nowych klientów

Oferta

Poznasz mocne i słabe strony Twojej oferty

Informacja zwrotna

Otrzymasz informację zwrotną, dotyczącą komunikacji marki, oprawy wizualnej oraz promocji

Dochody

Przekonasz się, co powstrzymuje Cię przed osiąganiem większych dochodów

Czy Ty też chciałabyś czerpać radość z rozwoju swojej marki?

Założyłaś własny biznes po to, żeby praca przynosiła Ci satysfakcję (i konkretne dochody)! Nic więc dziwnego w tym, że chcesz patrzeć, jak Twój interes rośnie, a zewsząd spływają zapytania o współpracę. Doskonale Cię rozumiem!

Prowadząc mój kreatywny biznes, zauważyłam, jak wiele kobiet odczuwa opór przed tym, aby szukać wsparcia w rozwoju. Pomoc na starcie wydaje się im zrozumiała, ale po wielu tygodniach, miesiącach czy latach pracy?! Co cóż… Dlatego za wszelką cenę starają się być Zosią Samosią, która poradzi sobie z każdą przeszkodą na ścieżce kariery.

Kreatywne wibracje powstały po to, aby Ci pokazać, że nie musi tak być! Każda z nas potrzebuje czasem biznesowego wsparcia, a Ty zasługujesz na to, żeby własny biznes przynosił Ci radość. Tylko tyle i aż tyle!

Zobacz, co o konsultacjach mówią moje klientki:

Z Asią współpracuję od drugiej połowy 2019 roku. Nazwa jej firmy Creativevibes jest trafiona w dziesiątkę.
Tu bowiem łączy się kreatywność, umiejętność twórczej, bardzo skutecznej improwizacji z profesjonalizmem.

Od Asi czerpię mnóstwo dobrego, podobnie jak moje profile social media. Dziś nie wyobrażam sobie estetycznego rozwoju moich kanałów bez jej pomocy. Ta dziewczyna to kopalnia pomysłów i skuteczny kopniak w chwilach wątpliwości.

Ewa - skladnikiszczescia.pl

Jeśli szukacie kogoś, kto w przystępny sposób opowie jak prowadzić swoje kanały SM, jak się wycenić, a także pomóc zaplanować kalendarz działań, to nie znam nikogo lepszego niż Creativevibes! Dlatego jeśli potrzebujecie konsultacji, prowadzicie biznes online, albo chciałybyście zacząć, a nie wiecie jak to dla mnie godzina spotkania z Asią, była więcej warta niż złoto. Dzięki niej mam czytelnie i konkretnie rozpisany kalendarz działań dla swojego produktu. Umiała okiełznać moje tysiąc idei i wyznaczyć jeden tor działań.

Kamila - eatrunlove.pl

Asie znalazłam przypadkiem na insta, akurat w momencie, gdy w mojej głowie zaczęły kiełkować myśli o zmianie w firmie- zmiany wizualne, techniczne i korekta kierunku obecnych działań/ wprowadzenie nowych elementów. Współpraca z Asią to strzał w dziesiątkę, serio, w czasie konsultacji bolała mnie ręka od notowania 🙂 Jeśli poszukujecie osoby, która Was wesprze, zainspiruje, pokieruje i pokaże Wam inne spojrzenie na specyfikę Waszej pracy/marki/branży to bardzo Wam ją polecam. Ja obecnie wprowadzam zmiany, które określiłyśmy. Na pewno będę do niej wracać z kolejnymi zmianami, bo to empatyczna profesjonalistka.

Justyna - dietetyk-justynabas.pl

Tak! Twoja koncepcja otworzyła mi oczy. Nie kłamią Twoje klientki w relacjach, kiedy Cię polecają. Pięknie mi się to zaczyna układać, jako wizja systemu do wypracowania.

Ania - aniacichanska.pl

Wspólnie stwórzmy coś pięknego!
Skontaktuj się ze mną.