Kobiece, kreatywne konsultacje

online z trenerką biznesu!

Czujesz, że przydałaby Twoja marka wymaga małej rewolucji lub uporządkowania, ale nie wiesz, od czego zacząć? Wspólnie odkryjemy Twoją markę na nowo!

Dla Ciebie

Co zyskasz współpracując ze mną?

  • Odkryjesz wyróżniki swojej marki
  • Zmienisz swój mindset, nastawienie do własnego biznesu
  • Dowiesz się, jakie elementy strategiczne możesz wdrożyć, aby dotrzeć do nowych klientów
  • Poznasz mocne i słabe strony Twojej oferty
  • Otrzymasz informację zwrotną, dotyczącą komunikacji marki, oprawy wizualnej oraz promocji
  • Przekonasz się, co powstrzymuje Cię przed osiąganiem większych dochodów

Moje wsparcie 1:1

Jak wygladają konsultacje?

Podczas kreatywnych wibracji przeanalizuję strategię i wizerunek Twojej marki. Następnie pokażę Ci,
jak krok po kroku możesz go uporządkować, aby oddawał sposób, w jaki chcesz pracować. Wspólnie rozprawimy się też z Twoimi wątpliwościami, dzięki czemu na nowo docenisz swoje biznesowe atuty. Proces konsultacji zaprojektowałam w taki sposób, żebyś z łatwością poznała praktyczne aspekty biznesu online i mogła czerpać z niego jak najwięcej!

Wybierz długość spotkania mentoringowego

Zacznij od jednego spotkania lub wybierz pakiet konsultacji, na których przez dłuższy czas będziemy pracować z Twoim biznesem.

Pakiet 3 spotkań po 1 h

To dobry wybór, jeśli to nasze kolejne spotkanie lub pracujemy nad bardziej złożonymi tematami.

Pakiet 6 spotkań po 1 h

To opcja idealna, jeśli chcesz, bym poprowadziła Cię za rękę i wsparła Twoją markę kompleksowo. W tym pakiecie spotykamy się w sumie 4 razy po 2 godziny konsultacji.

Minimalna wysokość: auto
Minimalna wysokość: auto
Maksymalna szerokość: auto
Maksymalna szerokość: auto

Jak możesz ze mną pracować?

Prosty plan, w 4 krokach, na zmianę Twojego biznesu

Zarezerwuj pasujący Ci termin

Wybierz odpowiedni pakiet konsultacji. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, pisz śmiało w wiadomości prywatnej!

Wypełnij krótką ankietę wstępną

Wypełnij ankietę, która pomoże mi zrozumieć lepiej Twoje potrzeby i choć trochę poznać Twój biznes.

Przyjdź na konsultacje

Wystarczy, że przyjdziesz. Jestem pewna, że nasze kreatywne flow nas poniesie, a Ty wyjdziesz z głową pełną pomysłów.

Wdrażaj plan działania!

Po konsultacjach otrzymasz podsumowanie, które pomoże Ci postawić następne kroki w rozwoju swojego biznesu.

Jak przebiegają konsultacje?

Zawsze inaczej – to wszystko zależy od Twoich potrzeb! Opierają się jednak na kilku elementach:

Analiza sytuacji

Przeanalizuję Twoją sytuację, która opiszesz wcześniej w przesłanej przeze mnie ankiecie. Wskażę Ci mocne i słabe strony Twojego biznesu.

Wspólne układanie strategii

Wspólnie zgodnie z Twoimi wartościami i potrzebami zadbamy o strategie marki lub strategię komunikacji w social mediach.

Rekomendacje działań
i narzędzi

Opowiadam Ci jakie kroki powinnaś podjąć, aby wprowadzić to co wspólne ułożyłyśmy. Jeśli to potrzebne, daję Ci listę narzędzi, które Ci w tym pomogą.

Wsparcie mailowe

Masz moje wsparcie mailowe przez tydzień od daty konsultacji. Odpowiadam na Twoje dodatkowe pytania.

To jak?

Czy Ty też chciałabyś czerpać radość z rozwoju swojej marki?

Założyłaś własny biznes po to, żeby praca przynosiła Ci satysfakcję
(i konkretne dochody)! Nic więc dziwnego w tym, że chcesz patrzeć, jak Twój interes rośnie, a zewsząd spływają zapytania o współpracę. Doskonale Cię rozumiem! Prowadząc mój kreatywny biznes, zauważyłam, jak wiele kobiet odczuwa opór przed tym, aby szukać wsparcia w rozwoju. Pomoc na starcie wydaje się im zrozumiała, ale po wielu tygodniach, miesiącach czy latach pracy?! Co cóż… Dlatego za wszelką cenę starają się być Zosią Samosią, która poradzi sobie z każdą przeszkodą na ścieżce kariery.
Kreatywne wibracje powstały po to, aby Ci pokazać, że nie musi tak być! Każda z nas potrzebuje czasem biznesowego wsparcia, a Ty zasługujesz na to, żeby własny biznes przynosił Ci radość. Tylko tyle i aż tyle!

Opinie moich klientek o konsultacjach

Sprawdź sama!

Współpracę z Asią porównałabym do podróży w jakieś przyjemne, ciepłe miejsce. Podpowiada, co ze sobą zabrać, żebym najlepiej skorzystała z atrakcji, które czekają mnie u celu. Wybiera środek lokomocji, dopasowany do mojego sposobu podróżowania. A na miejscu, z błyskiem w oku prezentuje wszystkie uroki tak, że zapiera dech w piersiach. Wracam do domu obładowana wyjątkowymi wspomnieniami, pamiątkami, zdjęciami i wszystkim, co sprawiało mi radość. W dodatku wiem, że Asia zabierze mnie w jeszcze niejedno magiczne miejsce i rozkocha w nim na całego!

Ania – aniacichanska.pl

Wspólnie opracowałyśmy strategię i plan rozwoju mojego bloga i profilu instagramowego. Jedne konsultacje, a pomysłów kilkanaście! W końcu cały plan działania uporządkowany, a wszystko w super miłej, życzliwej, merytorycznej, kreatywnej atmosferze. Do tego rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu, elastyczność i cierpliwość, a wiedza, którą otrzymałam i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie – nie do przecenienia!

Asia – paninaswoim.pl

Prowadzenie własnego biznesu wymaga strategii – usystematyzowania planów, celów, określenia swojej misji, kierunku działania. Z czasem te elementy ewoluują i potrzeba na nowo wszystko sobie poukładać. W takim momencie pomoc Asi jest nieoceniona. Dzięki konsultacjom byłam w stanie na nowo zaplanować moje działania w oparciu o nową wizję mojej marki. Asia zwraca uwagę na szczegóły, które stanowią solidny fundament i punkt wyjścia do rozwoju biznesu. Dzięki niej mam spójny i konkretny plan, czuję się spokojna o moje dalsze działania i pewna, że mój biznes będzie rozwijał skrzydła. Ogromnie polecam Asię i jej wsparcie – mam spokojną głowę, zwiększyłam pewność siebie w biznesie i relacjach z klientami, ogarnęłam strategiczny chaos.

Karolina – zebrowska.com

Asia to niezwykle kreatywna, a przy tym bardzo ciepła i serdeczna osoba. Podczas konsultacji czułam się, jakbyśmy znały się od dawna i niesamowita była dla mnie ilość pomysłów, jakie Asia jest w stanie wygenerować w trakcie półtoragodzinnej rozmowy! Dostrzega słabe punkty, proponuje rozwiązania, uważnie słucha i trafnie wychwytuje kluczowe słowa i frazy. W zwykłym wydawałoby się zdaniu widzi historię, podpowiada jak ją wydobyć i rozwinąć, aby trafić do serc odpowiednich klientów. Krok po kroku pokazuje jak wspierać rozwój marki z lekkością, przyciągając klientów profesjonalizmem, kreatywnymi treściami i autentycznością. Z serca polecam.

Małgosia- ogrodprzemian.pl

Rozpoczęłam cykl konsultacji z Asią na początku funkcjonowania mojego biznesu. Zależało mi żeby dostać feedback dotyczący strategii jaką obrałam, omówić stronę wizualną mojej marki, stworzyć www i newsletter. Dzięki kompetencjom Asi i jej doświadczeniu to wszystko się zadziało! Wiedza jaką zdobyłam po konsultacjach indywidualnych kierowanych stricte do mnie sprawiła, że mój biznes poszedł oczko wyżej. Techniki jakie Asia stosuje to jedno, ale jej cechy takie jak kreatywność, zadaniowość i terminowość są niezwykle wspierające przy pracy nad projektem swojej marki i inspirują do działania! Przy Asi się już dłużej nie wahasz, tylko działasz!

Magda – mentalmotivation.pl

Jeśli szukacie kogoś, kto w przystępny sposób opowie jak prowadzić swoje kanały SM, jak się wycenić, a także pomóc zaplanować kalendarz działań, to nie znam nikogo lepszego niż Creativevibes! Dlatego jeśli potrzebujecie konsultacji, prowadzicie biznes online, albo chciałybyście zacząć, a nie wiecie jak to dla mnie godzina spotkania z Asią, była więcej warta niż złoto. Dzięki niej mam czytelnie i konkretnie rozpisany kalendarz działań dla swojego produktu. Umiała okiełznać moje tysiąc idei i wyznaczyć jeden tor działań.

Kamila – eatrunlove.pl

Asie znalazłam przypadkiem na insta, akurat w momencie, gdy w mojej głowie zaczęły kiełkować myśli o zmianie w firmie- zmiany wizualne, techniczne i korekta kierunku obecnych działań/ wprowadzenie nowych elementów. Współpraca z Asią to strzał w dziesiątkę, serio, w czasie konsultacji bolała mnie ręka od notowania

Jeśli poszukujecie osoby, która Was wesprze, zainspiruje, pokieruje i pokaże Wam inne spojrzenie na specyfikę Waszej pracy/marki/branży to bardzo Wam ją polecam. Ja obecnie wprowadzam zmiany, które określiłyśmy. Na pewno będę do niej wracać z kolejnymi zmianami, bo to empatyczna profesjonalistka.

Justyna – dietetyk-justynabas.pl

Nie wiem, jak Asia to robi, ale jej głowa zawsze jest pełna pomysłów. Każda konsultacja z Asią to dla mnie kierunkowskaz dla mojego projektu i duży krok dla mojego biznesu. W „gratisie” zaplecze wiedzy płętowane moim: „o wow, nie wpadłam na to. Każda konsultacja z Asią to jest doskonale zainwestowany czas i pieniądze.

Ewa – skladnikiszczescia.pl