PRZEDSPRZEDAŻAKADEMIA KREATOREK BIZNESU - 6-MIESIECZNY PROGRAM MENTORINGOWY DO DOCHODOWEGO BIZNESU ONLINE

Mastermind – Buduj dochodową markę online i skutecznie sprzedawaj 

12 tygodniowy program mentoringowo-szkoleniowy dla osób, które chcą lepiej wykorzystać swoje kanały komunikacji i dotrzeć do Klienta.

Zaczynamy już od końca września.

Naucz się ze mną wykorzystywać swoje zasoby, aby skutecznie sprzedawać  własne produkty w biznesie online.

Cześć, jestem Asia Kryger i jako strateg biznesu podczas pracy indywidualnej z dziesiątkami Klientek, zrozumiałam, że naprawdę wiele z nich ma świetne zasoby, ale nie potrafią ich wykorzystać, ułożyć, tak aby w końcu zacząć stabilnie zarabiać i sprzedawać swoje świetne oferty. Dlatego przygotowałam ten program szkoleniowo-mentoringowy, w którym pomogę Ci poukładać to co masz, zaprojektować nowe pomysły i pomóc skutecznie sprzedawać oferty z mniejszym wysiłkiem.

Być może jesteś dokładnie w tej sytuacji…

Chcesz tworzyć skuteczne oferty, ale jeszcze nie wiesz, że aby to zrobić, potrzebujesz poznać swoje mocne strony i wykorzystać zasoby, które masz TU I TERAZ.

U

Marnujesz swój potencjał i energię, bo nie dokonałaś analizy, w czym tak naprawdę jesteś dobra.

w

Wiesz, że biznes opiera się na relacjach, ale nie masz pojęcia jak budować zaangażowaną społeczność i przez to mniej sprzedajesz.

x

Zbudowałaś społeczność, która nie jest już Twoją grupą docelową i nie wiesz jak pracować nad widocznością w sieci.

Twoja marka jest chaotyczna, a wizerunek wcale nie oddaje jakości Twoich usług oraz wiedzy, jaką posiadasz oraz przyciąga nieodpowiednich klientów.

Skaczesz z tematu na temat, bo nie umiesz pokazać swojej wiedzy w odpowiedni sposób

Często dopada Cię syndrom oszusta, który mówi Ci, że nie sprzedasz swoich produktów, bo są niewystarczająco dobre, przez co blokujesz się i Twoje kampanie sprzedażowe nie działają.

Nie wprowadziłaś jeszcze automatyzacji w swoim biznesie i przez to czujesz, że brakuje Ci czasu na rozwój własnych produktów i usług.

Po ukończeniu 12-tygodniowego intensywnego programu

Zrozumiesz w jaki sposób budować swoją markę wykorzystując newsletter, social media.

W końcu nauczysz tworzyć się skuteczne ścieżki dotarcia, tak aby stabilnie zarabiać w biznesie online.

Dopracujesz swoją markę osobistą poprzez zadbanie o profesjonalny i spójny wizerunek Twoich treści i grafik. Tak, aby budować silniejsze zaangażowanie i relacje z Twoimi odbiorcami.

To wszystko finalnie WPŁYNIE na Twoje stabilne przychody, zwiększenie sprzedaży i budowanie odpowiedniego, profesjonalnego wizerunku, na którym na pewno Ci zależy. 

Podczas tego mastermindu zrozumiesz, że…

NIE POTRZEBUJESZ

 • dziesiątków tysięcy followersów na swoich social mediach
 • tworzyć nowych ofert każdego miesiąca, aby sprzedawać.
 • agresywnie i bez końca sprzedawać, żeby osiągnąć cel.
 • poświęcać każdej chwili na pracę nad Twoim biznesem, zapominając o wszystkim innym.
 • ciągle tworzyć nowy content na social media.

POTRZEBUJESZ 

 • poznać swoje mocne strony i wykorzystać je do tworzenia skutecznych ofert.
 • budować relacje i zaangażowaną społeczność, która Ci ufa.
 • automatyzować swój biznes i uwalniać czas.
 • budować wizerunek, który wesprze Twoją sprzedaż.
 • zwiększać widoczność w sieci i wspierać pozycję eksperta.

Jak działamy w ramach programu?

Baza programu to 4 sesje szkoleniowe, na których przejdziemy kolejno przez następujące elementy:
skutecznie w ciągu 12 tygodni stworzyła struktury Twoich ofert, zwiększyła widoczność w sieci, usprawniła biznes oraz zadbała o profesjonalny i spójny wizerunek w sieci. 

Szkolenie 1

Stwórz strukturę ofert, jako punkt wyjścia Twojej dochodowej marki online i zarabiaj minimum 10 tysięcy zł każdego miesiąca.

Szkolenie 2

Zwiększ widoczność w sieci i zbuduj system naczyń połączonych, który przyniesie Ci zaangażowanych i płacących Klientów

Szkolenie 3

Wprowadź automatyzacje i skuteczne wykorzystywanie newslettera w lejkach sprzedażowych, które uwalniają czas

Szkolenie 4

Z łatwością sprzedawaj swoje produkty w social mediach – podstawy marketingu, które musisz znać.

Liczę na Twoje zaangażowanie i aktywną pracę przez całe 12 tygodni. Wszystko leży w Twoich rękach. Tylko dzięki aktywnej pracy i 100% zaangażowaniu we wdrażanie zmian, zobaczysz wyraźne efekty tego 12 tygodniowego procesu. 

Szczegóły programu

 • 4 szkolenia na żywo 
 • 4 spotkania Mastermind 
 • 4 sesje 1:1 po 40 min  

Terminy spotkań – raz w tygodniu

 • Szkolenia na żywo we wtorek od 10:00 przez około godzinę.
 • Spotkania Mastermind we wtorek od 10:00 do 12:30 
 • Sesje 1:1 po 30 min w ustalone wcześniej dni – dostępne na listę zainteresowanych

Cześć! Nazywam się Asia Kryger i jestem strategiem biznesu. Na konsultacjach mentoringowych pomagam krok po kroku stworzyć, znaleźć odpowiednie narzędzia i wdrożyć strategie do rozwoju ich social mediów oraz sprzedaży produktów.

W ramach projektu Brand Girls tworzę identyfikacje wizualne, strony i sklepy online skrojone na miarę!

Prowadzę kobiety za rękę i jako przewodnik, pomagam, łączyć kropki, tak aby stworzyć solidne fundamenty i uzyskać spójny wygląd.

Jako certyfikowany ekspert MailerLite stworzyłam swój autorski kurs, w którym od A do Z pokazuje jak pracować z tym narzędziem i jak prosto wykorzystać go do szybkiego rozwoju sprzedaży.

Na swoich profilach zdradzam tajniki tworzenia biznesu online i marki osobistej. Dzielę się wskazówkami – zwracam uwagę na to co ważne, po to, aby budować skuteczną i strategiczną markę online.

Przeczytaj dlaczego warto mi zaufać

Polecam spotkanie z Asią z całego serca! Już po jednej godzinie poczułam, że w moim biznesie rozpocznie się rewolucja! Asia zobaczyła potencjał tam, gdzie ja nie byłam w stanie go dostrzec. Zapisałam całą kartkę pomysłów i od razu się do nich zastosowałam. Efekty pojawiły się natychmiastowo – nowy klient, ponad sto tysięcy wyświetleń na TikToku, wyprzedany kurs. Zrozumiałam, że przed spotkaniem byłam bardzo zagubiona w strategii i rozwoju mojej działalności, a dzięki Asi odnalazłam kierunek, w którym powinnam pójść – i jest to kierunek, który da mi satysfakcję, pieniądze oraz pracę w zgodzie ze sobą. Wiem już do kogo się zwrócić, gdy tylko znów „zabłądzę”. Zachęcam do spotkań mentoringowych z Asią, bo naprawdę warto!

Magdalena Dams English Teacher

Asie znalazłam przypadkiem na insta, akurat w momencie, gdy w mojej głowie zaczęły kiełkować myśli o zmianie w firmie- zmiany wizualne, techniczne i korekta kierunku obecnych działań/ wprowadzenie nowych elementów. Współpraca z Asią to strzał w dziesiątkę, serio, w czasie konsultacji bolała mnie ręka od notowania 🙂 Jeśli poszukujecie osoby, która Was wesprze, zainspiruje, pokieruje i pokaże Wam inne spojrzenie na specyfikę Waszej pracy/marki/branży to bardzo Wam ją polecam. Ja obecnie wprowadzam zmiany, które określiłyśmy.  Na pewno będę do niej wracać z kolejnymi zmianami, bo to empatyczna profesjonalistka 🙂

Justyna Bas Dietetyk

Konsultacje z Asią pozwoliły mi spojrzeć na swoje działania oraz swoje produkty z innej perspektywy. Pomogły mi dostrzec i wydobyć z nich wartość, której sama nie umiałam podkreślić. Dzięki naszym rozmowom uporządkowałam wiele planów i pomysłów. Polecam każdemu, kto potrzebuje obiektywnego spojrzenia na swój biznes i dalsze plany 😉

Agata Królikowska Instakreatorka

Z Asią, która kryje się za magiczną nazwą Creativevibes, współpracuję od drugiej połowy 2019 roku. Nazwa firmy jest trafiona w dziesiątkę. Tu bowiem łączy się kreatywność, umiejętność twórczej, ale bardzo owocnej improwizacji z profesjonalizmem. Od Asi czerpię mnóstwo dobrego, podobnie jak moje profile na social media. Dzięki Creativevibes mam między innymi indywidualnie projektowane naklejki, które wykorzystuję na swoich Stories. Słowa, całe zdania, symbole rysowane specjalnie na potrzeby Składników Szczęścia? Viola! Co tylko chcę. Dziś nie wyobrażam sobie estetycznego rozwoju moich kanałów bez pomocy Asi i jej Creativevibes.

Ewa, Składniki Szczęścia

Sprawdź czy spełniasz poniższe warunki, abyś maksymalnie skorzystała z programu mentoringowo-szkoleniowego

Jesteś pewna, że znajdziesz czas na szkolenia, wszystkie sesje mastermind i wdrażanie zmian w Twoim biznesie

Masz swoje produkty i usługi oraz sprzedajesz je w sklepie online

Masz własny newsletter i wysyłasz maile do swojej społeczności lub masz zamiar je wysyłać

Masz działające konto reklamowe na Facebooku i podpięty Pixel Facebook'a

Masz minimum jeden aktywny profil na social mediach lub/i zgromadziłaś już ponad 1000 osób łącznie na wszystkich social mediach

Masz stronę internetową i logo

Masz wirtualną asystentkę lub sama potrafisz tworzyć strony sprzedażowe

Jesteś zdeterminowana i potrzebujesz zmian w swoim biznesie online

Wybrane opinie o pracy ze mną

Z Asią Kryger mam przyjemność pracować od kilku lat. Asia na początku udoskonalała udostępniane przeze mnie materiały, co jasno pokazało mi jaką jakość może zyskać moja praca. Zaufałam wówczas Asi nie tylko w tworzeniu regularnych grafik, ale również w projektach większych od strony mojego kursu, przez okładkę mojej książki i opracowanie szczegółów jej wnętrza aż do składania e-booka. Jestem pod wrażeniem, zarówno pracowitości Asi i jej precyzyjności, jak i dbania o tworzenie treści wizualnych, które nadążają za Twoim biznesem. Gdy trafiasz w ręce Asi, możesz mieć pewność, że dostaniesz coś zdecydowanie więcej niż tylko grafika czy strona sprzedażowa. Dostaniesz wskazówki, wspólną burzę mózgów i szczere opinie na temat Twoich pomysłów. To połączenie rzadko spotykane i warto sprawdzić, jak dużo dobrego może ono zmienić w Twoim biznesie!

 Ewelina Mierzwinska

Wspólnie opracowałyśmy strategię i plan rozwoju mojego bloga i profilu instagramowego. Jedne konsultacje, a pomysłów kilkanaście! W końcu cały plan działania uporządkowany, a wszystko w super miłej, życzliwej, merytorycznej, kreatywnej atmosferze. Do tego rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu, elastyczność i cierpliwość, a wiedza, którą otrzymałam i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie – nie do przecenienia!

Joanna Golecka Pani na swoim

Współpracę z Asią porównałabym do podróży w jakieś przyjemne, ciepłe miejsce.

Podpowiada, co ze sobą zabrać, żebym najlepiej skorzystała z atrakcji, które czekają mnie u celu.

Wybiera środek lokomocji, dopasowany do mojego sposobu podróżowania.

A na miejscu, z błyskiem w oku prezentuje wszystkie uroki tak, że zapiera dech w piersiach. Wracam do domu obładowana wyjątkowymi wspomnieniami, pamiątkami, zdjęciami i wszystkim, co sprawiało mi radość. W dodatku wiem, że Asia zabierze mnie w jeszcze niejedno magiczne miejsce i rozkocha w nim na całego!

Ania Cichańska

Najbardziej spodobało mi się to, że pobudziłaś mnie do kreatywnego myślenia. Naprawdę wysyłasz kreatywne wibracje! Jestem zachwycona. Mam już w głowie historie Beti i Wioli. Niestety to wymaga czasu bo chcialabym już zrobić wszystko tu i teraz. Natomiast najbardziej dziękuję Ci za to że uporządkowałam moje myśli i skierowałaś na dobry tor! Już Cię poleciłam mojemu koledze 😀 ma duże konto ale się trochę pogubił w komunikacji. Kto wie może do Ciebie trafi. To była moja najlepsza inwestycja w konto. Nic mi tyle nie dało jak rozmowa z Tobą. Serio! Ja wiem ze to efektu przyjdą. Nie dziś nie jutro ale będą! I za to Ci szalenie dziękuję 🥰

Wiola Trzaskowska Introważne

Jesteś odpowiedzią na wszystkie moje marketingowe rozkminy! 💃 Zastanawiałam się jak to wszystko dalej pociągnąć, a Ty w pół godziny rozwaliłaś system i podałaś cudowne rozwiązania! 🚀🚀 Dziękuję!

Kreatorka życia

Polecam współpracę z Joasią przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy, cierpliwość w stosunku do Klienta. Współpraca z Joasia to terminowość, fachowość, pomysłowość –  to powinno być jej motto.

Edyta Chomik – Abacosun

Dołącz do programu, aby zacząć w końcu lepiej wykorzystywać swoje zasoby i tym samym skuteczniej sprzedawać oferty i budować silniejszą markę online.

Startujemy już od 27 września!
UWAGA! Minimalna liczba uczestników w programie to 5 -6 osób,

PŁATNOŚĆ Z GÓRY

 • 4 szkolenia na żywo, które pomogą Ci poukładać Twoje zasoby i zacząć stabilnie zarabiać
 • 4 spotkania mastermind, które pomogą Ci poukładać i zastosować wiedzę zdobytą na szkoleniach 
 • 4 sesje 1:1 po 30 min, pomagające rozwiązywać palące Cię problemy i wspierać mentoringowo w bieżących problemach 
 • dedykowana grupa na Facebooku
 • BONUS: Kurs Mailer Lite (wartość 597 zł) 
 • BONUS: Szkolenie zaawansowane lejki sprzedażowe (wartość 397 zł) 
 • BONUS: Szkolenie zarabiaj bez dodatkowej pracy, dzięki technice OTO (wartość 397 zł)
 • Sesje Q&A 

WARTOŚĆ BONUSÓW: 1391 zł

3200 zł (płatność z góry)
teraz 1000 zł taniej!

PŁATNOŚĆ RATALNA

 • 4 szkolenia na żywo, które pomogą Ci poukładać Twoje zasoby i zacząć stabilnie zarabiać
 • 4 spotkania mastermind, które pomogą Ci poukładać i zastosować wiedzę zdobytą na szkoleniach 
 • 4 sesje 1:1 po 30 min, pomagające rozwiązywać palące Cię problemy i wspierać mentoringowo w bieżących problemach 
 • dedykowana grupa na Facebooku
 • BONUS: Kurs Mailer Lite (wartość 597 zł) 
 • BONUS: Szkolenie zaawansowane lejki sprzedażowe (wartość 397 zł) – dostępny w trakcie mastermind
 • BONUS: Szkolenie zarabiaj bez dodatkowej pracy, dzięki technice OTO (wartość 397 zł) – dostępny w trakcie mastermind
 • Sesje Q&A

WARTOŚĆ BONUSÓW: 1391 zł

533 zł (6 płatności 1x mc po 533 zł)
teraz 1000 zł taniej!

Ten program jest dla Ciebie idealny, jeśli:

 • Nie potrafisz zamienić myśli w działające pomysły.
 • Masz wrażenie, że każdy kanał komunikacji żyje swoim życiem – pomogę Ci połączyć kropki w Twojej działalności w sieci, tak abyś widziała, skąd i dokąd zmierzasz.
 • Myślisz, że ciągle potrzebujesz więcej obserwujących – udowodnię Ci, że wystarczy mniej niż 5 tysięcy followersów, by zarabiać nawet 10 tysięcy miesięcznie
Czy jeśli jeszcze nie mam swoich ofert, to jest sens inwestować w ten program?

Program mentoringowo-szkoleniowy, jest przeznaczony dla osób, które mają już swoje płatne oferty, ale potrzebują je doszlifować. Mastermind jest dla osób, które są gotowe TU I TERAZ pracować nad rozwojem swojej marki online.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewna, nie wiesz co sprzedawać, albo chcesz być influencerką – to nie jest program dla Ciebie na ten moment.

Czy na pewno rozwinę swój biznes z Twoim wsparciem?

Ostateczne wyniki zależą tylko od Ciebie. Ma na to wpływ wiele czynników – Twoje zaangażowanie, relacje jakie masz do tej pory ze swoją społecznością, ile masz czasu na wdrażanie zmian w biznesie. Liczę na Twoje zaangażowanie i aktywną pracę przez całe 12 tygodni. Bez Twojego zaangażowania i wdrażania zmian w swoim biznesie nie będziesz w stanie zobaczyć efektów. Wszystko leży w Twoich rękach.

To dla mnie duża inwestycja - dlaczego mam Ci zaufać?

Świetnie łącze kropki i z łatwością buduje strategie kobiecych marek online.  Przeprowadziłam już dziesiątki konsultacji 1:1 które pomogły skutecznie poprowadzić kampanie i wdrożyć zmiany, które przyniosły moim Klientkom świetne wyniki finansowe.

To program, którego nie możesz schować do szuflady, aby zobaczyć efekty, potrzebujesz aktywnego udziału i wdrażania zmian.

Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak, fakturę otrzymasz od razu po zakupie. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszesz NIP i dane swojej firmy. W przypadku płatności ratalnej faktura przyjdzie do Ciebie co miesiąc.