Wierze, że każda z nas może umiejętnie i z bardzo niskim nakładem finansowym promować swój biznes online. Wystarczy, że poznasz odpowiednie narzędzia i wybierzesz własną strategię. 

Hej, nazywam się Asia Kryger i jestem strategiem marki oraz trenerką biznesu. Jestem właścicielką Creativevibes, czyli miejsca, które ma w sobie pasję i zapał do udzielania wsparcia innym.

Wspieram kobiety w rozwijaniu biznesów online, zapewniając im wsparcie merytoryczne i narzędziowe podczas moich konsultacji online, a także autorką modelu 4T, który dokładnie omawiam w Akademii Kreatorek Biznesu.

Pomagam zbudować piękne i rozpoznawalne marki, oparte na solidnych fundamentach, kreatywności, odpowiednim mindsecie i strategii działania.

Wszystko po to, aby wzmacniać moje klientki w harmonijnym rozwoju. Bardzo ważnym elementem tego wsparcia jest, dzielenie się wiedzą i inspirowanie do indywidualnej pracy nad wizualną stroną biznesu.

Moją misją jest wyposażenie Cię w odpowiednie narzędzia, treści i zasoby, których potrzebujesz, by realizować swój własny kreatywny, strategiczny biznes online. Nie czekaj, zrób to TERAZ!

Moja misja

Chce zaoszczędzać czas i strukturyzować pracę, poprzez wykorzystanie moich talentów pracy z ludźmi. Chce być dla swoich obserwatorów i Klientek leaderem, osobą, która poprowadzi ich za rękę, daje gotowe i sprawdzone rozwiązania.

Moja wizja

Wspieram kobiety w budowaniu własnej niezależności finansowej na podstawie ich talentów i kreatywności poprzez swoje produkty online. Tworzymy wspólnie zgraną społeczność. Projektujemy razem ich przyszłość.

Dlaczego odeszłam z etatu

Mimo wygody pracy na etacie poczułam, że nie jest to moje miejsce, że mogę mieć coś więcej. Tym czymś było poczucie niezależności.

Pod koniec 2019 roku odeszłam z etatu po to, by zacząć pracować zgodnie z własnymi wartościami i potrzebami. Dzięki własnemu biznesowi czuję się spełniona, a każdą współpracę chcę budować w oparciu o relacje partnersko-biznesowe. Dzięki temu buduję w sobie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Spełniam się, będąc w bliskich relacjach z ludźmi i poprzez wspieranie rozwoju Waszych biznesów.

Dzięki prowadzeniu własnej działalności nie tylko spełniam swoje pasje, lecz także tworzę swoją markę, zarabiam pieniądze i rozwijam się – także w sferze osobistej. Własny biznes dał mi wielkiego motywacyjnego kopa do odkrywania i lepszego poznania samej siebie. Dbam o to, aby struktura mojej firmy była zgodna ze mną i taką ideę przekazuję również moim Klientom.