fbpx

KIM JESTEM?

Nazywam się Joanna Kryger. Ukończyłam studia inżynierskie na Akademii Morskiej w Szczecinie, lecz praca marynarza nigdy nie była mi pisana. Od zawsze pasjonowała mnie grafika komputerowa i marketing, którym poświęciłam ostatnich kilka lat, kształcąc się w przeróżnych kursach, dzięki czemu mogę dziś zajmować się tym, co kocham.

Tworzę identyfikację wizualną dla blogerów, strony na WordPress dla kobiecych biznesów i klientów indywidualnych. Wspieram w prowadzeniu kanałów social media i pomagam ogarnąć Google Analytics. Na co dzień pracuję na etacie jako specjalista ds. marketingu.

Blog Creativevibes powstał z myślą o kreatywnych, ale zapracowanych osobach, które chcą czerpać z życia jak najwięcej, rozwijać się, edukować i żyć z pasją. Dzielę się tu swoją wiedzą i inspiracjami, by pomagać małym biznesom w harmonijnym rozwoju. Uczę, w jaki sposób używać Google Ads i Google Analytics w blogowaniu i prowadzeniu własnej firmy, by jak najlepiej wykorzystać ich możliwości i osiągnąć najlepsze rezultaty.

Wraz z Karoliną (Kreatywna Freelancerka) współtworzę także markę BrandGirls, której misją jest zadbanie o estetykę i oprawę wizualną kobiecych firm, wspieranie w tworzeniu marki osobistej i kształcenie kobiet pragnących mieć swój własny biznes online.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, uwielbiam żyć kreatywnie i cały czas rozwijać się na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać lub masz jakieś pytania, napisz do mnie na maila i zajrzyj na moje social media.

kontakt@creativevibes.pl