KIM JESTEM?

Nazywam się Joanna Kryger, z zawodu jestem marynarzem, chociaż od zawsze chciałam zostać grafikiem komputerowym - tak też się stało. Potem, dzięki temu, że uwierzyłam w siebie i zaczęłam zwyczajnie działać, zostałam Marketingowcem!

 

Tworze identyfikację wizualną dla blogerów, strony na WordPressie dla małych kobiecych firm oraz klientów indywidualnych. Na co dzień pracuję na etacie, pomagam prowadzić kampanie Google Ads, tworzę raporty z Analythics i prowadzę klientom Social Media. (Na swoje już nigdy nie mam czasu).
Jestem szczęśliwą żoną, która rozwija się wraz z mężem w wielu dziedzinach swojego życia.
 
Blog Creativevibes powstał z myślą o kreatywnych, ale zapracowanych osobach, którze chcą czerpać z życia jak najwięcej, rozwijać się, edukować i żyć z pasją! To miejsce pozwoli Ci zorganizować się i uporządkować swoje życie, w kreatywny i przyjemny dla Ciebie sposób. Na blogu pojawią się także wpisy w tematyce marketingowej, ponieważ to jest to, co bardzo mnie kręci, a bloga chcę pisac z pasji, nie z przumusu.
News:
Jestem w trakcie tworzenia całej serii / kursu  związanych z Google Ads i Analythics, abyś Ty sprawniej prowadziła swój biznes czy bloga!
 
Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, lub masz jakieś pytania, napisz do mnie na maila, lub zajrzyj na moje social media
facebook social media
instagram social mediaPinterest social media