Wierzę, że każda z nas ma w sobie kreatywne wibracje. Wystarczy, że ktoś wskaże Ci drogę
i odpowiednie narzędzia.

Hej, jestem trenerką biznesu, tworzę strategiczne i kreatywne treści dla innych kobiet! Jestem właścicielką biznesu, który ma w sobie pasję i zapał do udzielania wsparcia innym. Wspieram kobiety w rozwijaniu biznesów online, zapewniając im wsparcie merytoryczne i narzędziowe podczas moich konsultacji online.

Pomagam zbudować piękne i rozpoznawalne marki, oparte na solidnych fundamentach, kreatywności, odpowiednim mindsecie i strategii działania. Wszystko po to, aby wzmacniać moje klientki w harmonijnym rozwoju.

Bardzo ważnym elementem tego wsparcia jest dzielenie się wiedzą i inspirowanie do indywidualnej pracy nad wizualną stroną biznesu. Moją misją jest wyposażenie Cię w odpowiednie narzędzia, treści i zasoby, których potrzebujesz, by realizować swój własny kreatywny, strategiczny biznes online. Nie czekaj, zrób to TERAZ!

Moja misja

Chce zaoszczędzać czas i strukturyzować pracę, poprzez wykorzystanie moich talentów pracy z ludźmi. Chce być dla swoich obserwatorów i Klientek leaderem, osobą, która poprowadzi ich za rękę, daje gotowe i sprawdzone rozwiązania.

Moja wizja

Wspieram kobiety w budowaniu własnej niezależności finansowej na podstawie ich talentów i kreatywności poprzez swoje produkty online. Tworzymy wspólnie zgraną społeczność. Projektujemy razem ich przyszłość. 

Dlaczego odeszłam z etatu

Mimo wygody pracy na etacie poczułam, że nie jest to moje miejsce, że mogę mieć coś więcej. Tym czymś było poczucie niezależności.

Pod koniec 2019 roku odeszłam z etatu po to, by zacząć pracować zgodnie z własnymi wartościami i potrzebami. Dzięki własnemu biznesowi czuję się spełniona, a każdą współpracę chcę budować w oparciu o relacje partnersko-biznesowe. Dzięki temu buduję w sobie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Spełniam się, będąc w bliskich relacjach z ludźmi i poprzez wspieranie rozwoju Waszych biznesów.

Dzięki prowadzeniu własnej działalności nie tylko spełniam swoje pasje, lecz także tworzę swoją markę, zarabiam pieniądze i rozwijam się – także w sferze osobistej. Własny biznes dał mi wielkiego motywacyjnego kopa do odkrywania i lepszego poznania samej siebie. Dbam o to, aby struktura mojej firmy była zgodna ze mną i taką ideę przekazuję również moim Klientom.