One little word i visionboard na 2019

ONE LITTLE WORD – SŁOWO NA 2019 rok.

O małym słowie, czytałam nie raz od Kasi z WorQshop – zajrzyjcie do tekstu o jej one little word , jeśli nie wiecie o co chodzi. 

W SKRÓCIE IDEA ONE LITTLE WORD

polega na wybraniu jednego słówka, które ma towarzyszyć Ci w ciągu następnych 12 miesięcy. Słowo, które ma Cie zmotywować, poruszyć, odnaleźć sens we wszystkich postanowieniach czy założonych planach. Może się ono tyczyć zarówno życia prywatnego jak i służbowego, Twojego biznesu czy związku.

W TYM ROKU ONE LITTLE WORD TO – CHANGING

To mój 2 rok ze słówkiem roku, jednak w 2019 chcę, aby miało dla mnie szczególne znaczenie. Mam nadzieję, że świadomy wybór tego słowa, przyniesie wiele ze sobą. 

one little word creativevibes

Do zwizualizowania tego co znaczy dla mnie słowo Changing i jak chciałabym, aby wyglądało słówko roku, użyłam visionboard. Przygotowałam także, specjalny szablon, który byłby dla Was przydatny. Pamiętajcie, aby zrobić kopię pliku w Canvie, a następnie zacząć nad nim pracę. Przyznam, że słowem roku miało być słowo Growing, ale dopiero dzięki Visionboard zrozumiałam, że to nie to słowo ma towarzyszyć mi w 2019.


CO TO JEST VISIONBOARD?

Visionboard to mapa, która ma przedstawiać idealną wizję naszego roku, życia czy najbliższej przyszłości.
Może ona zawierać twoje cele, pomysły, przemyślenia czy zwizualizować odczucia, jakie chcesz przeżywać w danym czasie.

Jak ją zrobić? Dowolnie! Może to być Twoja całoroczna tapeta na pulpicie, możesz ją wydrukować czy powiesić w formie plakatu. Fajnym pomysłem jest też wydrukowanie jej w mini wersji i noszenie w swoim plannerze czy kalendarzu. Możesz na niej umieszczać zdjęcia, wycinki z gazet, wycinki z książek, cytaty, inne ważne dla Ciebie słowa.

Chciałabym, aby ta tablica, którą planuję powiesić, także w pracy, towarzyszyła mi i przypominała jak mam realizować swoje cele, w jakim kierunku iść, czego się wystrzegać.

MÓJ VISIONBOARD:

visionboard creativevibes
DARMOWY SZABLON DO VISIONBOARD:

kliknij w grafikę i przenieś się do Canv’y
PAMIĘTAJ, ZRÓB KOPIĘ ZANIM ZACZNIESZ PRACOWAĆ NA SZABLONIE. W PRZECIWNYM WYPADKU INNE OSOBY ZOBACZĄ TWOJĄ PRACĘ I MOGĄ JĄ SKASOWAĆ.

visionboard darmowy szablon creativevibes

DAJ ZNAĆ, JAKIE SŁOWO TY WYBRAŁAŚ NA 2019 ROK.

Pobierz darmowy poradnik – Instagram od podstaw!

2 komentarze

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *