Jeśli jeszcze nie wiecie, telefon to urządzenie, które jest wręcz przyklejone do mojej ręki. Mój telefon służy mi praktycznie do wszystkiego, a często zastępuje mi komputer. 

Mam w nim wszystkie (posegregowane tematycznie) aplikacje, które ułatwiają mi codzienne życie. Poniżej znajdziecie kilka z nich. 

Obróbka zdjęć

Od najmłodszych lat nosiłam przy sobie kompaktowy aparat i cykałam zdjęcia – teraz służy mi do tego mój smartphone. Teraz, zamiast wrzucać zdjęcia na komputer, zwyczajnie przerabiam je za pomocą kilku cudownych narzędzi.

Snapseed

SnapseedAplikacja, która ma w sobie wszystkie najważniejsze funkcje.
Moim zdaniem jest to zaawansowane narzędzie do obróbki zdjęć i zrobimy w nim praktycznie wszystko. 
Snapseed – na Androida i na iOS 

VSCO

VSCO W tej aplikacji wrzucam zdjęcia i nakładam swój ulubiony filtr. Często bawię się w nim kontrastem i wrzucam zdjęcia, by sprawdzić, jak będą się komponować. 
VSCOAndroid i iOS

Facetune

FacetuneZ tej aplikacji korzystam zazwyczaj, aby wyostrzyć, wybielić i rozjaśnić zdjęcie jednym kliknięciem. Jest cudowna! Aplikacja jest płatna, ale warto wydać na nią pieniądze.
Facetune – Android i iOS

PicsArt

PicsArtTo narzędzie, w którym łatwo można nanieść swoje logo na zdjęcie, pobawić się trochę bardziej w kreatywny sposób. Można w nim także stworzyć kolaże, własne nalepki, wyciąć zdjęcie i wkleić na interesujące Cię tło. 
PicsArt –  Android i  na iOS

Social Media

Prowadzenie swoich social media zdalnie nie musi być wcale takie trudne. Do łatwiejszej obsługi bloga, Fanpaga i Instagrama używam kilku bardzo przydanych aplikacji, bez których nie wyobrażam sobie dnia codziennego. 

Facebook

Facebook Pages Manager

Cover artPozwala monitorować co dzieje się na Twojej stronie. Przez tę aplikację komunikuję się na swoim fanpage-u i używając jej, dodaje posty. Dzięki niej odpowiadam często na komentarze jako strona, nie jako profil osobisty.
Facebook Pages ManagerAndroid  i iOS

Facebook Groups

przydatne aplikacje na telefonTo narzędzie przypadnie do gustu osobom, które należą do wielu grup na facebooku. Łatwo posegregujesz sobie grupy, możesz także wypisać się z danej grupy oraz wyszukać lupką interesującą Cię frazę. Ostatnio trochę się zacina, ale dalej uważam, że to przydatna aplikacja.
                               Facebook GroupsAndroid i iOS

Blog

WordPress

przydatne aplikacje na telefonTu na szybko edytuję lub tworzę posty na bloga. Można tu także sprawdzić statystyki i czy odpisać na komentarze.
Po prostu – WordPress na telefon! Co tu dużo gadać. 
WordPressAndroid i iOS

Bloglovin

przydatne aplikacje na telefonDzięki tej aplikacji mogę być na bieżąco ze wpisami swoich ulubionych blogów, a jest ich trochę. Dostaję powiadomienia o nowym poście, dzięki temu mogę zaoszczędzić czas i wchodzić na bloga wtedy, gdy pojawi się nowy post. 
BloglovinAndroid i iOS

Instagram

Obserwujący +

przydatne aplikacje na telefonTo aplikacja, która pomaga mi śledzić swoich obserwujących i małych kłamczuszków, którzy działają na zasadzie follow – unfollow. Polega to na tym, że dodają Cię do obserwujących, a jeśli Ty zrobisz to samo, w ten sam dzień lub kilka dni później, odfollowują Twój profil.
                               Obserwujący +  – Android i iOS

Zakupy / usługi

Poniższe aplikacje ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić czas oraz nerwy. Poczytajcie!

 

moBILET

Cover artAplikacja, którą wprost kocham! Jednym kliknięciem kupuje bilet autobusowy czy parkingowy, niepotrzebne mi sklepiki i niedziałające automaty w busach.
moBILETAndroid i iOS

Blix

Cover artW tym miejscu sprawdzam aktualne gazetki z ulubionych sklepów i dyskontów. Nie potrzebuję dłużej zbierać makulatury 🙂
BlixAndroid i iOS  

Booksy

Cover artZapisy do fryzjera, kosmetyczki i innych usług trwa w sekundę, przy okazji widzę wolne terminy i mogę je dopasować według swojego kalendarza!
BooksyAndroid i iOS

Airbnb

Cover artTo aplikacja, która pomaga znaleźć cudowne lokum na najbliższy wyjazd w mieście, które Cię interesuje. Dzięki Airbnb mamy zapewnioną wysoką jakość i gwarancję dostępności lokum czy kontakt z właścicielem mieszkania / studia.
AirbnbAndroid i iOS

Mam nadzieję, że moja lista przydatnych aplikacji na telefon przyda Ci się do ogarnięcia Twojej codzienności. Tak jak wspomniałam wyżej, to tylko część z tych, które namiętnie używam.

[PYTANIE DO CZYTELNIKA]
Jaka jest Twoja ulubiona aplikacja, z której najczęściej korzystasz?

 

Follow my blog with Bloglovin