Szablony Insta Stories w programie Canva – do samodzielnej edycji

Darmowe szablony na Insta Stories! Do samodzielnej edycji w programie Canva.

Lubisz Freebies? Tym razem znów przychodzę z czymś fajnym i przydatnym! Jeśli nie wiesz jak wrzucać interesujące Instagram Stories, skorzystaj z moich szablonów. Wystarczy, że zmienisz tekst i wstawisz nowe zdjęcie. Każdy z szablonów ma także edytowalną kolorystykę, nie musisz się więc bać, że nie będą one pasować do twojego wizerunku i wybranej kolorystyki.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Zanim jednak wrócimy do samych szablonów, przeczytaj proszę krótką instrukcję.
Chciałabym, aby te szablony służyły wszystkim zainteresowanym osobom.

  1. W pierwszej kolejności zrób kopię szablonu do Twojej własnej Canvy.
    Kliknij –  „File” > „Make a Copy”,
  2. Jeśli plik został już skopiowany do Twojego konta, zamknij szablon, który otrzymasz ode mnie,
  3. Edycja tekstu: Kliknij na box, w którym chcesz zmienić tekst. Możesz dowolnie zmieniać czcionki,
  4. Dodawanie zdjęć: Załaduj swoje zdjęcie w lewym bocznym panelu, następnie dodaj je na arkusz i przeciągnij je w miejsce starego zdjęcia.
  5. Zmiana kolorów:  Z łatwością możesz zmienić kolory, klikając na jakikolwiek element z kolorem. Następnie wybierz kolor, który Ci odpowiada.
  6. Ściąganie swojego dzieła: Kliknij „Download” > Wybierz rozszerzenie „PNG” lub „JPG” – > Wybierz, który numer InstaStories chcesz pobrać -> kliknij raz jeszcze „Download”. Gotowe!To naprawdę proste! Chętnie zobaczę  Wasze dzieła z hasztagiem #creativevibes.

pobieram


Te szablony będą ogromnym ułatwieniem dla wszystkich, którzy znają Canvę i czują się w niej swobodnie. Trzeba jednak pamiętać, że wciąż nie wszyscy znają to przydatne narzędzie. A szkoda! Canva umożliwia tworzenie estetycznych grafik szybko i za darmo. Pozwala też na korzystanie z gotowych szablonów, które możesz kupić w moim sklepie.

Jeśli jednak jeszcze nie czujesz się w Canvie jak ryba w wodzie, to koniecznie sprawdź ten post. Dowiesz się z niego jakie ciekawe funkcje ma to narzędzie oraz jak z niego jeszcze szybciej i sprawniej. Ten post spodoba Ci się także, jeśli już znasz Canvę, ale chciałabyś pracować w niej wydajniej. Koniecznie sprawdź!

Zacznij od prezentu!

Ułóż przemyślane ścieżki Klienta i znajdź odpowiednie strategie do swojego newslettera, tak aby pełni wykorzystać jego potencjał.