PRZEDSPRZEDAŻAKADEMIA KREATOREK BIZNESU - 6-MIESIECZNY PROGRAM MENTORINGOWY DO DOCHODOWEGO BIZNESU ONLINE

Wykorzystaj ze mną siłę Twoich zasobów i zaprojektuj zaawansowane lejki sprzedażowe z wykorzystaniem newslettera i social mediów.

 • Szkolenie zaawansowane lejki sprzedażowe
 • Szkolenie zarabiaj bez dodatkowej pracy, dzięki technice OTO

Zamów szkolenia, które pomogą Ci wykorzystać własne zasoby i zwiększyć potencjał sprzedsprzedażowy

Wykorzystaj ze mną siłę Twoich zasobów i zaprojektuj zaawansowane lejki sprzedażowe z wykorzystaniem newslettera i social mediów.

Jednym z elementów lejka może być zastosowanie techniki OTO – one time offer, którą pokaże Ci – krok po kroku jak zaprojektować i wdrożyć. 

 

Cześć, jestem Asia Kryger i na co dzień, podczas pracy indywidualnej z moimi Klientkami pracuję nad łączeniem kropek, czyli tworzeniu strategii, lejków i ścieżek Klienta, które nie tylko pozwalają więcej zarabiać, ale też automatyzować biznes, tak aby przynosił nam dodatkowe przychody. Brzmi bajkowo?

To NAPRAWDĘ da się zaprojektować i wdrożyć z łatwością,
kiedy dokładnie będziesz znać plan swojego działania.
Dlatego przygotowałam te dwa kompleksowe szkolenia, które pomogą Ci wykorzystać potencjał Twoich własnych ofert.

Co zyskasz, kupując dostęp do szkoleń?

Szkolenie zaawansowane lejki sprzedażowe

Nauczysz się jak projektować ścieżki Klienta do Twoich produktów

Pokażę Ci jak możesz wykorzystać newsletter jako jeden z etapów Twojego lejka

w

Odkryję przed Tobą różne możliwości, jakie możesz wprowadzić przy segmentacji odbiorców

Opowiem Ci jak przyciągnąć ruch do Twojego produktu

Szkolenie zarabiaj bez dodatkowej pracy, dzięki technice OTO

Poznasz, czym jest technika OTO i dowiesz się jak możesz wykorzystać ją w swoim biznesie

Otrzymasz dostęp płatnej do wtyczki, którą użyjesz na własnej stronie

n

Nagram Ci tutorial w którym pokażę Ci jak zaimplementować wtyczkę

Pokaże Ci, czego potrzebujesz i jak wygląda proces projektowania one time offer - jednorazowej oferty

Po przejściu kursów będziesz mogła wprowadzić nowe
usprawnienia do swojego biznesu.

Zrozumiesz w jaki sposób projektować lejki sprzedażowe

Nauczysz się wdrażać technikę OTO

Zautomatyzujesz swój biznes i postawisz następny krok w stronę skalowania Twojego biznesu

Dwa kursy, kompleksowe rozwiązanie.

Każdy z kursów możesz kupić osobno, lub zdecydować się na pakiet i cieszyć się z kompleksowego rozwiązania.

Szkolenie zaawansowane lejki sprzedażowe

Szkolenie zarabiaj bez dodatkowej pracy, dzięki technice OTO

Pakiet dwóch szkoleń zaawansowane lejki sprzedażowe + technika OTO

Cześć! Nazywam się Asia Kryger i jestem strategiem biznesu. Na konsultacjach mentoringowych pomagam krok po kroku stworzyć, znaleźć odpowiednie narzędzia i wdrożyć strategie do rozwoju ich social mediów oraz sprzedaży produktów.

W ramach projektu Brand Girls tworzę identyfikacje wizualne, strony i sklepy online skrojone na miarę!

Prowadzę kobiety za rękę i jako przewodnik, pomagam, łączyć kropki, tak aby stworzyć solidne fundamenty i uzyskać spójny wygląd.

Jako certyfikowany ekspert MailerLite stworzyłam swój autorski kurs, w którym od A do Z pokazuje jak pracować z tym narzędziem i jak prosto wykorzystać go do szybkiego rozwoju sprzedaży.

Na swoich profilach zdradzam tajniki tworzenia biznesu online i marki osobistej. Dzielę się wskazówkami – zwracam uwagę na to co ważne, po to, aby budować skuteczną i strategiczną markę online.

Przeczytaj dlaczego warto mi zaufać

Polecam spotkanie z Asią z całego serca! Już po jednej godzinie poczułam, że w moim biznesie rozpocznie się rewolucja! Asia zobaczyła potencjał tam, gdzie ja nie byłam w stanie go dostrzec. Zapisałam całą kartkę pomysłów i od razu się do nich zastosowałam. Efekty pojawiły się natychmiastowo – nowy klient, ponad sto tysięcy wyświetleń na TikToku, wyprzedany kurs. Zrozumiałam, że przed spotkaniem byłam bardzo zagubiona w strategii i rozwoju mojej działalności, a dzięki Asi odnalazłam kierunek, w którym powinnam pójść – i jest to kierunek, który da mi satysfakcję, pieniądze oraz pracę w zgodzie ze sobą. Wiem już do kogo się zwrócić, gdy tylko znów „zabłądzę”. Zachęcam do spotkań mentoringowych z Asią, bo naprawdę warto!

Magdalena Dams English Teacher

Asie znalazłam przypadkiem na insta, akurat w momencie, gdy w mojej głowie zaczęły kiełkować myśli o zmianie w firmie- zmiany wizualne, techniczne i korekta kierunku obecnych działań/ wprowadzenie nowych elementów. Współpraca z Asią to strzał w dziesiątkę, serio, w czasie konsultacji bolała mnie ręka od notowania 🙂 Jeśli poszukujecie osoby, która Was wesprze, zainspiruje, pokieruje i pokaże Wam inne spojrzenie na specyfikę Waszej pracy/marki/branży to bardzo Wam ją polecam. Ja obecnie wprowadzam zmiany, które określiłyśmy.  Na pewno będę do niej wracać z kolejnymi zmianami, bo to empatyczna profesjonalistka 🙂

Justyna Bas Dietetyk

Konsultacje z Asią pozwoliły mi spojrzeć na swoje działania oraz swoje produkty z innej perspektywy. Pomogły mi dostrzec i wydobyć z nich wartość, której sama nie umiałam podkreślić. Dzięki naszym rozmowom uporządkowałam wiele planów i pomysłów. Polecam każdemu, kto potrzebuje obiektywnego spojrzenia na swój biznes i dalsze plany 😉

Agata Królikowska Instakreatorka

Z Asią, która kryje się za magiczną nazwą Creativevibes, współpracuję od drugiej połowy 2019 roku. Nazwa firmy jest trafiona w dziesiątkę. Tu bowiem łączy się kreatywność, umiejętność twórczej, ale bardzo owocnej improwizacji z profesjonalizmem. Od Asi czerpię mnóstwo dobrego, podobnie jak moje profile na social media. Dzięki Creativevibes mam między innymi indywidualnie projektowane naklejki, które wykorzystuję na swoich Stories. Słowa, całe zdania, symbole rysowane specjalnie na potrzeby Składników Szczęścia? Viola! Co tylko chcę. Dziś nie wyobrażam sobie estetycznego rozwoju moich kanałów bez pomocy Asi i jej Creativevibes.

Ewa, Składniki Szczęścia

Czego potrzebujesz, aby maksymalnie skorzystać z tych szkoleń?

Czasu na aktywne przejście szkoleń

Ułożenia ścieżek do nowych lub istniejących produktów

Masz własny newsletter i wysyłasz maile do swojej społeczności lub masz zamiar je wysyłać

Działające konto reklamowe na Facebooku i podpięty Pixel Facebook'a - jeśli chcesz korzystać z płatnych reklam

Instalacji wtyczki OTO

Czasu na wdrożenie i przygotowanie produktu do sprzedaży techniką OTO

Strony internetowej na WordPress

Sklepu online

Wybrane opinie o pracy ze mną

Z Asią Kryger mam przyjemność pracować od kilku lat. Asia na początku udoskonalała udostępniane przeze mnie materiały, co jasno pokazało mi jaką jakość może zyskać moja praca. Zaufałam wówczas Asi nie tylko w tworzeniu regularnych grafik, ale również w projektach większych od strony mojego kursu, przez okładkę mojej książki i opracowanie szczegółów jej wnętrza aż do składania e-booka. Jestem pod wrażeniem, zarówno pracowitości Asi i jej precyzyjności, jak i dbania o tworzenie treści wizualnych, które nadążają za Twoim biznesem. Gdy trafiasz w ręce Asi, możesz mieć pewność, że dostaniesz coś zdecydowanie więcej niż tylko grafika czy strona sprzedażowa. Dostaniesz wskazówki, wspólną burzę mózgów i szczere opinie na temat Twoich pomysłów. To połączenie rzadko spotykane i warto sprawdzić, jak dużo dobrego może ono zmienić w Twoim biznesie!

 Ewelina Mierzwinska

Wspólnie opracowałyśmy strategię i plan rozwoju mojego bloga i profilu instagramowego. Jedne konsultacje, a pomysłów kilkanaście! W końcu cały plan działania uporządkowany, a wszystko w super miłej, życzliwej, merytorycznej, kreatywnej atmosferze. Do tego rewelacyjny kontakt : pełne profesjonalizmu podejście do ludzi i biznesu, elastyczność i cierpliwość, a wiedza, którą otrzymałam i którą mogę wykorzystać w swoich działaniach w Internecie – nie do przecenienia!

Joanna Golecka Pani na swoim

Współpracę z Asią porównałabym do podróży w jakieś przyjemne, ciepłe miejsce.

Podpowiada, co ze sobą zabrać, żebym najlepiej skorzystała z atrakcji, które czekają mnie u celu.

Wybiera środek lokomocji, dopasowany do mojego sposobu podróżowania.

A na miejscu, z błyskiem w oku prezentuje wszystkie uroki tak, że zapiera dech w piersiach. Wracam do domu obładowana wyjątkowymi wspomnieniami, pamiątkami, zdjęciami i wszystkim, co sprawiało mi radość. W dodatku wiem, że Asia zabierze mnie w jeszcze niejedno magiczne miejsce i rozkocha w nim na całego!

Ania Cichańska

Najbardziej spodobało mi się to, że pobudziłaś mnie do kreatywnego myślenia. Naprawdę wysyłasz kreatywne wibracje! Jestem zachwycona. Mam już w głowie historie Beti i Wioli. Niestety to wymaga czasu bo chcialabym już zrobić wszystko tu i teraz. Natomiast najbardziej dziękuję Ci za to że uporządkowałam moje myśli i skierowałaś na dobry tor! Już Cię poleciłam mojemu koledze 😀 ma duże konto ale się trochę pogubił w komunikacji. Kto wie może do Ciebie trafi. To była moja najlepsza inwestycja w konto. Nic mi tyle nie dało jak rozmowa z Tobą. Serio! Ja wiem ze to efektu przyjdą. Nie dziś nie jutro ale będą! I za to Ci szalenie dziękuję 🥰

Wiola Trzaskowska Introważne

Jesteś odpowiedzią na wszystkie moje marketingowe rozkminy! 💃 Zastanawiałam się jak to wszystko dalej pociągnąć, a Ty w pół godziny rozwaliłaś system i podałaś cudowne rozwiązania! 🚀🚀 Dziękuję!

Kreatorka życia

Polecam współpracę z Joasią przede wszystkim za profesjonalne podejście do pracy, cierpliwość w stosunku do Klienta. Współpraca z Joasia to terminowość, fachowość, pomysłowość –  to powinno być jej motto.

Edyta Chomik – Abacosun

Kup szkolenia w przedsprzedaży i uzyskaj najniższą możliwą cenę.
Cena tych szkoleń wzrośnie.

UWAGA – DOSTĘP DO SZKOLENIA OTRZYMASZ 20.05.2022

Szkolenia znajdziesz na dedykowanej platformie kursowej,
po zalogowaniu na Twoje konto.

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE LEJKI SPRZEDAŻOWE

 • Projektowanie ścieżek Klienta do produktów płatnych i bezpłatnych od a do z
 • Lejek sprzedażowy do webinaru

 • Lejek sprzedażowy do OTO

 • Lejek sprzedażowy do Quizu 

 • Lejek sprzedażowy do kursu online 

 • Lejek sprzedażowy do wyzwania
 • Wykorzystanie newslettera w lejkach
 • Segmentacja odbiorców
 • Sposoby na przyciągnięcie ruchu do produktu

BONUS: nagranie audio co powinna zawierać Twoja sekwencja

Regularna cena 597 zł,
kup w przedsprzedaży za:

 POLECANE ROZWIĄZANIE

PAKIET DWÓCH SZKOLEŃ

 • Projektowanie ścieżek Klienta do produktów płatnych i bezpłatnych
 • Lejek sprzedażowy do webinaru

 • Lejek sprzedażowy do OTO

 • Lejek sprzedażowy do Quizu

 • Lejek sprzedażowy do kursu online

 • Lejek sprzedażowy do wyzwania
 • Wykorzystanie newslettera w lejkach
 • Segmentacja odbiorców
 • Sposoby na przyciągnięcie ruchu do produktu
 • Proces projektowania OTO
 • Czym jest technika OTO
 • Dostęp do płatnej wtyczki, tutorial implementacji wtyczki
 • Pomysły na One Time Offer

BONUS: nagranie audio co powinna zawierać Twoja sekwencja 

BONUS: proste szablony stron OTO do systemu DIVI

Regularna cena 797 zł,
kup w promocyjnej cenie

SZKOLENIE ZARABIAJ BEZ DODATKOWEJ PRACY, DZIĘKI TECHNICE OTO

 • Proces projektowania OTO
 • Czym jest technika OTO
 • Dostęp do płatnej wtyczki, tutorial implementacji wtyczki
 • Pomysły na One Time Offer

BONUS: proste szablony stron OTO do systemu DIVI

Regularna cena 497 zł,
kup w przedsprzedaży za: