Tu i teraz – kwiecień 2017

with 4 komentarze

Kilka słów o cyklu tu i teraz

Kwietniowe tu i teraz to początek cyklu postów na moim blogu. Cykl ten powstał z inicjatywy Kasi z bloga Worqshop. Kasia przygotowała listę słów – kluczy, które należy rozwinąć, skupiając się  na bieżących wydarzeniach w życiu. Ma to na celu przemyśleć nasze odczucia i przemyślenia raz w miesiącu.

Po tygodniowym urlopie spędzonym z moim mężem odpoczęłam jak nigdy! Spędzanie z nim czasu, wspólne gotowanie i cudowne wieczory sprawiły, że naładowałam baterie, nabrałam siły i ochoty na więcej! Czasem naprawdę potrzeba odpocząć, aby zacząć robić więcej i być bardziej produktywnym. Nie mogłam tego czasu spędzić lepiej, niż tak jak spędziłam!

Tu i teraz

SŁUCHAM

Słucham podcatsów. Tak, tak, znów rozwój osobisty. Podcast, który nadrabiam to mała wielka firma i więcej niż oszczędzanie.

CHCIAŁABYM

Mieć więcej czasu czytanie książek i na realizację swoich celów. Odhaczać te zrealizowane i zapisywać następne. Mam wielkie plany co do bloga, rozwoju osobistego i parę fajnych projektów na horyzoncie.

CZUJĘ SIĘ

Szczęśliwa, wypoczęta, zrelaksowana i kochana! Tak jak mówiłam, kwiecień stoi pod znakiem urlopu, wypoczynku i realizacji celów. A spędzanie więcej czasu z moim mężem, pokazuje mi jaką szczęściarą jestem.

JESTEM WDZIĘCZNA ZA

Swoją rodzinę, która zawsze mnie wspiera. Wiem, że zawsze mogę na nich liczyć i że robią oni wszystko, by sprawić, bym była szczęśliwa..

PRACUJĘ NAD

Sobą. Wyrobieniu w sobie porządnej organizacji, systematyczności i wiary w siebie!

CIESZĘ SIĘ

Z urlopu. Pierwszy raz od 4 lat gdzieś wyjechaliśmy. Zawsze coś wyskakiwało, a to złamałam nogę, mąż dostał pracę, a potem ja miałam kursy, potem ja dostałam pracę i koło się zamykało.

UCZĘ SIĘ

Marketingu, ogarnięcia social media. Aktualnie siedzę nad kursem, który nazywa się
“7 dni do realizacji moich celów” od Eweliny Mierzwińskiej i  “Fb maketing z pasją”
od Uli Phelep.

CZYTAM

Ciągle czytam i notuję z książki “Finansowy ninja” od Michała Szafrańskiego oraz
” Fenomen poranka” . Jeśli chcecie zmienić coś w swoim życiu to polecam te dwie pozycje, dają do myślenia.

Prezet od męża ??? #kreatywnewibracje #marriage #present #creativevibes #kobietaibiznes

Post udostępniony przez Asia Kryger (@creativevibes.pl)

OGLĄDAM

Bajki! Tak, to relaksuje mnie najbardziej. Ostatnio szukam bajek w telewizji. Dziś np. oglądałam pisząc ten post Smerfy .

CZEKAM NA

Motorówki nad Odrą, aby wynająć jedną i przepłynąć się po odrze, jak w tamtym roku z mężem i przyjaciółką. Było cudownie!

Jeśli masz swojego bloga, serdecznie polecam przyłączyć się do tego cyklu postów. Koniecznie sprawdź co słychać u Kasi! Bez bloga też się dA. polecam każdemu zapisać na KARTCE lub w głowie odpowiedzieć na te pytania, słowa.

Jakie jest twoje Tu i teraz?