WARSZTAT GRUPOWY

Kreatywny warsztat online

Potrzebujesz zmiany lub usprawnienia swojego biznesu? Dołącz do mojego warsztatu i rozwiń ze mną swój biznes online w 2 tygodnie!

Co zyskasz na warsztatach online?

Tajniki spójności

Dowiesz się, jak możesz poprawić wygląd i spójność Twojej marki w sieci. 

Narzędzia

Zdradzę Ci, jakie narzędzia mogą usprawnić Twój biznes online.

Oferta i sprzedaż

Zdradzę Ci, jak skutecznie wychodzić ze swoją ofertą i sprzedawać w  na social mediach.

Audyt profilu

Otrzymasz informację zwrotną i mini audyt Twojego profilu w social mediach, tak abyś jeszcze lepiej mogła dopracować swój biznes online!

Moje wsparcie

Otrzymujesz bezpośrednie wsparcie i moje sprawdzone metody na to, aby Twój biznes rozwinął skrzydła, a Ty razem z nim! Wsparcie całej grupy daje nam dodatkowy efekt WOW!

Czy Ty też chciałabyś czerpać radość z rozwoju swojej marki?

Założyłaś własny biznes po to, żeby praca przynosiła Ci satysfakcję (i konkretne dochody)! Nic więc dziwnego w tym, że chcesz patrzeć, jak Twój interes rośnie, a zewsząd spływają zapytania o współpracę. Doskonale Cię rozumiem!

Prowadząc mój kreatywny biznes, zauważyłam, jak wiele kobiet odczuwa opór przed tym, aby szukać wsparcia w rozwoju. Pomoc na starcie wydaje się im zrozumiała, ale po wielu tygodniach, miesiącach czy latach pracy?! Co cóż… Dlatego za wszelką cenę starają się być Zosią Samosią, która poradzi sobie z każdą przeszkodą na ścieżce kariery.

Kreatywne warsztaty online powstały po to, aby Ci pokazać, że nie musi tak być! Każda z nas potrzebuje czasem biznesowego wsparcia, a Ty zasługujesz na to, żeby własny biznes przynosił Ci radość. Tylko tyle i aż tyle!

Kilka słów o mnie

Nazywam się Asia Kryger i wspieram kobiety w rozwijaniu ich biznesów online, zapewniając indywidualne wsparcie graficzne i marketingowe. Pomagam zbudować piękne i rozpoznawalne marki, oparte na solidnych fundamentach.

Wszystko po to, aby wspierać moje klientki w harmonijnym rozwoju. Bardzo ważnym elementem tego wsparcia jest, dzielenie się wiedzą i inspirowanie do indywidualnej pracy nad wizualną stroną biznesu.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, która z radością dostrzega kreatywne pierwiastki w codziennym życiu!

Zobacz, co o konsultacjach mówią moje klientki:

Z Asią współpracuję od drugiej połowy 2019 roku. Nazwa jej firmy Creativevibes jest trafiona w dziesiątkę.
Tu bowiem łączy się kreatywność, umiejętność twórczej, bardzo skutecznej improwizacji z profesjonalizmem.

Od Asi czerpię mnóstwo dobrego, podobnie jak moje profile social media. Dziś nie wyobrażam sobie estetycznego rozwoju moich kanałów bez jej pomocy. Ta dziewczyna to kopalnia pomysłów i skuteczny kopniak w chwilach wątpliwości.

Ewa - skladnikiszczescia.pl

Jeśli szukacie kogoś, kto w przystępny sposób opowie jak prowadzić swoje kanały SM, jak się wycenić, a także pomóc zaplanować kalendarz działań, to nie znam nikogo lepszego niż Creativevibes! Dlatego jeśli potrzebujecie konsultacji, prowadzicie biznes online, albo chciałybyście zacząć, a nie wiecie jak to dla mnie godzina spotkania z Asią, była więcej warta niż złoto. Dzięki niej mam czytelnie i konkretnie rozpisany kalendarz działań dla swojego produktu. Umiała okiełznać moje tysiąc idei i wyznaczyć jeden tor działań.

Kamila - eatrunlove.pl

Asie znalazłam przypadkiem na insta, akurat w momencie, gdy w mojej głowie zaczęły kiełkować myśli o zmianie w firmie- zmiany wizualne, techniczne i korekta kierunku obecnych działań/ wprowadzenie nowych elementów. Współpraca z Asią to strzał w dziesiątkę, serio, w czasie konsultacji bolała mnie ręka od notowania 🙂 Jeśli poszukujecie osoby, która Was wesprze, zainspiruje, pokieruje i pokaże Wam inne spojrzenie na specyfikę Waszej pracy, marki, branży to bardzo Wam ją polecam. Ja obecnie wprowadzam zmiany, które określiłyśmy. Na pewno będę do niej wracać z kolejnymi zmianami, bo to empatyczna profesjonalistka.

Justyna - dietetyk-justynabas.pl

Tak! Twoja koncepcja otworzyła mi oczy. Nie kłamią Twoje klientki w relacjach, kiedy Cię polecają. Pięknie mi się to zaczyna układać, jako wizja systemu do wypracowania.

Ania - aniacichanska.pl

Dołącz do warsztatów!

Podczas zakupu koniecznie podaj swojego maila – skontakuje się z Tobą i przekaże Ci wszystkie informacje.

Ilość miejsc ograniczona.

12.10 – 25.10

389 zł brutto